61Saat Spor Servisi - Hasan Tüncel-  Transferi büyük merak konusu haline gelen Marlon Santos Trabzonspor’a kararını iletti.

Trabzonspor'dan sağlık ekibine transfer! Göztepe'de görev yapıyordu Trabzonspor'dan sağlık ekibine transfer! Göztepe'de görev yapıyordu

MARLON İTALYA'YA DÖNECEK

Daha önce Trabzonspor Kulübü ile mali şartlarda anlaşan Shakhtar Donetsk oyuncusu Marlon FIFA’nın Rusya ve Ukrayna oyuncularının sözleşmelerini 1 yıl askıya alması kararı sonrası fikirlerini de değiştirdi. Bir anda aranan oyuncu konumuna gelen Brezilyalı yeniden İtalya’ya dönme kararı aldı. Bu fikrini Trabzonspor kurmaylarıyla da paylaşan Marlon’un transferi bu karar sonrası olumsuza döndü. Trabzonspor ise alternatiflere yöneldi.

TREZEGUET DÖNÜŞ YAPTI

Trabzonspor'un bir diğer hedefi olan Trezeguet transferi ise geçtiğimiz günlerde hem bonservis hem de maaş konusunu nedeniyle tıkanmıştı. Bunun üzerine Trabzonspor mecburi olarak görüşmeleri durdurmuştu. Ancak yeni bir gelişme daha yaşandı. Oyuncu Trabzonspor'a haber yollayarak "Siz benimle anlaşın, kulübümle görüşüp işi çözüme kavuşturacağım" dedi. Bunun üzerine Trabzonspor oyuncuyla tekrar pazarlık masasına oturma kararı aldı. Trabzonspor'un bu transferde 1,5 milyon Euro bandını aşmaması beklenirken bol bonuslu bir sözleşme önereceği gelen bigliler arasında.