REKTÖR ÇUVALCI’DAN ZİYARET

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Başkan Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Çuvalcı, üniversite – sanayi işbirliği konusunda yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceklerinin altını çizdi.

BAŞKAN BIYIK TTSO’DA

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Bıyık, TTSO kurullarına yeni görev döneminde başarı dileklerini iletti.

VAKIFBANK’TAN ZİYARET

Vakıfbank Bölge Müdürü Ömer Çebi ve beraberindekiler, TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette, iş dünyasının finansmana erişimi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

ZİRAAT BANKASI TTSO’YU ZİYARET ETTİ

Ziraat Bankası Arsin Şube yöneticisi İlknur Karaşah, TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CİHANNÜMA VAKFI PLAKET TAKDİM ETTİ

Cihannüma Vakfı Trabzon İl Başkanı Bekir Gürsoy ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu. Gürsoy ziyaretin anısına Başkan Çelebi’ye plaket takdim etti.

ANADOLU SAĞLIK-SEN’DEN ZİYARET

Anadolu Sağlık Sen Trabzon İl Başkanı ve Osmanlı Ocakları İl Başkanı Ümmiye Kabaoğlu, TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

11-910-159-208-207-315-374-433-522-551-70