Turizm sektörü ülkemizin en önemli gelir kaynaklarından biri.Türkiye turizmden her yıl milyarlarca Dolar gelir elde ediyor.Bununla birlikte turizm pastasındaki cazibe bir yandan yatırımların artmasına neden olurken diğer yandan sektörde faaliyet gösteren firmaların reklam ve tanıtım faaliyetlerine odaklanmasına sebep oluyor.Özellikle firmalar son dönemlerde dijital yayın yapan seyahat ve turizm portallarına yöneldiler.İşte haberturizm.com’da o dijital mecralardan biri. Gelin, Haber Turizm’i birlikte keşfedelim!

Kadınlar İçin Özel  Kadın Sitesi Kadınlar İçin Özel  Kadın Sitesi

Haber Turizm nedir ? Ne yapar ?

HaberTurizm’de Türkiye ve Dünyadaki turizm haberlerine tek tıkla ulaşılabiliyor.Ülkemizin ve dünyanın önde gelen havayolu şirketleri, otelleri, seyahat acentaları, tedarikçileri, kamu kurum ve kuruluşlarının içeriklerini yayınlayan Haber Turizm, verdiği bilgiler ile bugüne dek milyonlarca kişi ve kurum için bilgi kaynağı oldu. Sitede sadece turizm haberleri

Haber Turizm Kategorileri

Peki, sitenin merak uyandıran tarihi şahsiyetlerin biyografilerine yer vermesine ne demeli ? Haber Turizm’de Albert Einstein’dan Leonardo Da Vinci’ye, Halikarnas Balıkçısı’ndan Frida Kahlo’ya kadar kültür, sanat, edebiyat ve bilim dünyamızın önemli isimlerinin biyografilerini de bulabiliyorsunuz.Sitede ünlü isimlerin kitap önerileri de paylaşılıyor.

Dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinden takip edilen haberturizm’in ziyaretçi istatistikleri incelendiğinde en çok ziyaretçinin sırası ile Türkiye, Almanya, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri,İngiltere,Fransa, Mısır ve Yunanistan’dan geldiği gözlemleniyor.Sitenin tekil hit ve gösterim sayısı da oldukça yüksek.Kısacası site turizm profesyonellerinin ve tatilcilerin bilgi kaynağı olmayı sürdürüyor.

En iyi tatil destinasyonları, gezi rotaları, restaurantlar, oteller ve seyahat firmaları, kısacası okuyucuların turizme dair ihtiyaç duyduğu her türlü turizm haberi sektörün güçlü turizm portalı haberturizm.com’da.Sizde turizm haberlerine ulaşmak ve markanızı turizm sektörüne duyurmak istiyorsanız https://www.haberturizm.com/ adresine tıklayabilirsiniz.