Turnuvada 2. Maçına çıkacak Türk Milli Takımının ilk 11’inde bir değişiklik olabileceği kaydedildi.
Portekiz ile yapılacak bu önemli mücadele öncesinde, hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdüren milli takımda, teknik direktör Vincenzo Montella, takımı pas ve taktik ağırlıklı çalıştırdı.
Kapalı kapılar ardından yapılan antrenmanda teknik patron Montelle çift kalede zaman zaman oyunu durdurdu ve oyunculara da uyarılarda bulundu.

Teknik Direktör Montella’nın Portekiz karşısında, Gürcistan 11’ine göre değişiklik yapabileceği ifade ediliyor. Gelen bilgilere göre Portekiz karşısında henüz tam olarak 11’e karar vermeyen Montella’nın kalede Mert’e yer vermesine kesin gözüyle bakılıyor.

Defans hattında bir önceki Gürcistan maçında iyi performans sergileyen ve gol de atan Mert Müldür’e şans vereceği tahmin edilen Montella’nın, stoper ikilisinde Samet ve Abdülkerim Bardakçı, sol bekte de Ferdi’ye yine yer verecek.

Trabzonspor’un yeni transferi gelemedi! İşte nedeni Trabzonspor’un yeni transferi gelemedi! İşte nedeni

Milli Takımda orta alanda ise değişiklik tahmin ediliyor.

Montella’nın orta alanda Kaan’ın yanında Salih Özcan veya İsmail’a şan tanıyacağı Orkun’u ise yedeğe çekeceği belirtiliyor.

Hakan Çalhanoğlu’nun bu kez rakip kaleye daha yakın oynayabileceği, sağ kanatta Arda Güler’in ilerde sol kanatta Kenan Yıldız ve ileride de Barış Alper’in yer alacağı kaydedildi. 

Kaynak: 61SAAT HABER MERKEZİ