Kocaeli Sefo ile coştu Kocaeli Sefo ile coştu

Şampiyonluğun keyfini çıkartan Trabzonspor taraftarı, Beyaz TV'de yayınlanan magazin programında çıkan habere tepki gösterdi. Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programında bordo mavililerin yıldız kalecisi Uğurcan Çakır ile Dorukhan Toköz ve Arda Akbulut'un İstanbul'da yaptığı kutlama çıkışındaki görüntülerin 'Ahlaksız' sözüyle verilmesi büyük tepki çekti.

Uğurcan'ı hedef olarak gösteren Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programı suncusu Bircan Bali özür videosu yayınladı.

Trabzonsporlu futbolcuları değil de kameraya müdahele edenlere o sözleri söylediklerini ifade eden Bircan Bali "Twitter bilmiyorum, ben Fenerbahçeli olarak Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutluyorum yürekten tebrik ediyorum. Sampiyonluğa sevinmiş birisi olarak söylüyorum. Trabzonsporlu futbolcular birşey yapmıyor. Onların yanındaki adam bizim muhabirlerimizi tehdit ettiği için dedik. Bu futbolcularla yan yana olmaması gerekiyor. Futbolcular istediğini yapabilir, bize ne hakaret etti. Orada bir beyefendi vardı, o beyefendiye bir şeyler söyledik. Trabzonspor camiası konuyu yanlış anlamış galiba. Sizi seviyoruz hep tebrik ettik, hala da aynı fikirdeyiz. Bir kaç kişinin attığı twitle tutumumuz değişmeyecek. " ifadelerini kullandı. 

Bali'nin bu sözleri geri vites yaptı olarak yorumlandı.