Trabzonspor’da son oynanan Kayserispor maçında son dakikalarda gelen gol sonrası Trabzonspor büyük sevinç yaşamış ve 3 puana uzanmıştı.

Mücadelenin ardından Trabzonspor Kulübü özel bir içerik yayınlayarak Umut’un golüne yer verdi.

Yayınlanan videoda ayrıca Umut Bozok, Bakasetas ve Maxi Gomez’in görüşleri yer aldı.

Ali Koç ligi erken bitirdi! Bu açıklamalara bakarsak şampiyonluğa çok inanmış Ali Koç ligi erken bitirdi! Bu açıklamalara bakarsak şampiyonluğa çok inanmış

"HARİKAYDI.."

Uçakta Umut’un galibiyet getiren golünü yorumlayan Bakasetas “Harikaydı, topu kontrol ettiği anda atacağına %100 emindim. Garanti, garanti” ifadelerini kullandı.

"MİNNETTARIM"

Umut Bozok’a o pozisyonda asist yapan Maxi Gomez ise “İşin doğrusu gerçekten zor maç oldu. Çalışma ve özveri ile geri dönüşü yapabileceğimiz, bir maç oldu. Takım harika iş çıkardı, onlara minnettarım. Asist belki yaptım ama harika iş çıkardık. Çaba gösterip 3 puan aldık, taraftarımıza minnettarım, sürekli destek verdiler çok mutluyuz.” Dedi.

BOZOK "İNŞALLAH BENDE MAXİ'YE YAPARIM"

Attığı golle 3 puanı getiren Umut Bozok ise “Çok mutluyum, maalesef golden sonra üzücü bir olay oldu ama bütün takımla sevinmek önemli bir şeydi. Takım halinde sevindik, Maxi’ye teşekkür ederim. İnşallah bende de ona yaparım.” Dedi.