Dj Şahin Bahadır yüzlerce duyarlı vatandaşın katıldığı bu etkinlikte muhteşem performansıyla hem müzikseverlerin hem de patili doslarımızın gönlünü fethetmeyi başardı. Bu tür etkinliklerde bulunmaktan ve yardıma muhtaç olan sokak hayvanlarımıza bir parça da olsa umut olmaktan onur ve gurur duyduğunu açıkladı.

Şahin Bahadır Kimdir?

Ülkemizin tanınmış DJ’ lerinden olan Şahin Bahadır sorusu araştırılıyor. Müzik piyasasında bulunan kişiler ünlü DJ Şahin Bahadır'ın kim olduğunu sorguluyor. Şahin Bahadır'ın hayatı ve kim olduğu ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

Şahin Bahadır’ın hayatı ve biyografisi ile ilgili merak edilenler bu yazımızda cevabını buluyor. Şahin Bahadır bugüne kadar yapmış olduğu birçok çalışmanın yanı sıra en çok bilinen ''Kafa Buz'' isimli single çalışması ve ''Uyudun mu?'' adlı etkinliğin patent sahibi olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü DJ Şahin Bahadır Fabregas Cafe&Restaurant işletmesinin ortağı olarak iş ve çalışma hayatında yer almaktadır.

Şahin Bahadır Çalışma Hayatı

2012 yılından itibaren ülkemizin birçok şehrinde sahneye çıkan ünlü DJ yapmış olduğu single çalışmaları ile de adından sıkça söz ettirmeye başladı. 2012 yılından beri yaklaşık 10 yıldır alanında kendisini mütemadiyen geliştirerek sektördeki en iyi DJ’ler arasında bulunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Şahin Bahadır 19 Şubat 1994 senesinde Edirne’de dünyaya gelmiştir. Samsun’da yaşamakta olan ünlü Dj Şahin Bahadır Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, daha sonra yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli etkinlik ve eğlencelerde DJ olarak birçok çalışma yürütmüştür. Şahin Bahadır bu sektörde aranılan bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Ünlü DJ Şahin Bahadır’a ulaşmak ve çalışmalarını takip etmek isteyenler için, dijital müzik marketlerde bulunan profil linki ile sosyal medya hesaplarını aşağıda veriyoruz.

Instagram : https://www.instagram.com/sahinbahadirmusic

Twitter : https://twitter.com/djsahinbahadir

Spotify : https://open.spotify.com/artist/6YYvTx9NDFfUsZhOLz16mS?si=AvxW39JMT_6o9TPQ9iPyOA

Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=nQHnEqeMYoM

Apple Music : https://music.apple.com/tr/artist/%C5%9Fahi-n-bahadir/1571894675?l=tr

Deezer : https://www.deezer.com/tr/artist/135930592

Website : www.sahinbahadirmusic.com