Birçok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu Cihan Canova İnstagram hesabından "Size vereceğim haber güzel değil" diyerek yayınladığı bir video ile sağlık durumunu hayranlarıyla paylaştı. Ünlü oyuncunun sağlık durumu sevenlerini korkuttu. 

15 gündür hastanede yattığını belirten usta oyuncu: "Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı" dedi.

MİT'ten Irak'ın kuzeyinde operasyon: 6 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi MİT'ten Irak'ın kuzeyinde operasyon: 6 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Canova, birkaç ay önce hastaneye başvurduğunu ve çekilen MR sonucunda akciğerinde kitle tespit edildiğini söyledi. 

Cihan Canova: "Size vereceğim haber güzel değil ama vermek zorunda hissediyorum kendimi. Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı. Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik ölümü vardı bileğimde onu çıkardılar. Kafeye doğru giderken kapkara bir köpeğin üzerine bastım. Hayvan da gayrı ihtiyari sıçradı tabi, beni yere attı. Sağ kolumun üzerine düştüm. Kemik ölümü, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi. MR çekildi ve doktor 'Protez taktırman gerek' dedi. Onu da ben istemedim, ihmal ettim. 2.5, 3 ay önce feci ağrılarım başladı. Gece uyutmayacak kadar. Hastaneye geldim ve MR çektirdim. Koluma protez takılması gerektiğini söylediler. Ama o şimdi 2. planda kaldı. Çünkü Akciğer filmi çekerken, belirsiz bir kitle olduğu tespit edildi. 15 gündür hastanedeyim. Ailem yanımda. Birkaç gün sonra taburcu edecekler." diyerek sağlık durumunu evenleriyle paylaştı.