Yomra Vakfı Başkanı Yüksel Ayaz, Yönetim Kurulu  üyelerinden Eyüp Ergan, Faruk Boran ve Nagihan Ayas ile birlikte Trabzon Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Mübarek Ramazan ayının ülkemize ve milletimize hayırlı olması dileklerini sunan Başkan Ayaz, “Sayın Valimiz’in Trabzon ilimiz ile özleşen ve nice valilerimizin hizmet binası olarak kullandığı bu tarihi binanın tekrar revizyona alınıp, Valilik binası olarak kullanılması bizleri mutlu etmiştir.  Sayın Valimizin bu binada bizleri misafir ettiğinden dolayı memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

VALİ USTAOĞLU, “HAYIRLI OLSUN”
Trabzon Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu da Yomra Vakfı’nın tekrar yeniden aktif hale gelmesinden dolayı başkan Ayaz’ı ve tüm yönetim kurulunu tebrik etti. 

Vali Ustaoğlu, “Tüm Yomralı vatandaşlarımıza Yomra Vakfımızın yeni yönetimi hayırlı olsun. Vakıfların özellikle öğrenci ve ihtiyaçlı vatandaşlara öncülük yaptığı bir gerçektir. Bizler de her zaman bu vatanımıza ve milletimize hizmet yapanların yanında yer alıyoruz. Allah nasip ederse sizlerin de yapacağı tüm hizmetlerinize ve aktif çalışmalarınıza destek olacağım” dedi.

Trabzon'da depremzede yakını rektör yardımcısından öğretmen adaylarına tavsiye Trabzon'da depremzede yakını rektör yardımcısından öğretmen adaylarına tavsiye

WhatsApp Image 2023-03-22 at 18.26.25WhatsApp Image 2023-03-22 at 18.26.24