61SAAT HABER SERVİSİ - Cumhurbaşkanlığı seçimleri 2. Tur seçimleri bugün yapıldı. Yapılan seçimlerin ardından kesin olmayan sonuçlara göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçimi kazandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimi kazanmasının ardından Trabzon’da da kutlamalar başladı.
Trabzon’da AK Parti İl Başkanlığının önünde yapılan kutlamalarda konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, muhalefeti sert bir dille eleştirdi.
Vehbi Koç, özellikle muhalefetin “Aramızda kalsın kazanıyoruz” sözlerine atıfta bulunarak yaptığı konuşmasında, “Bay bay, Kemal yola girdi mi? Trabzon harikasınız.. Şampiyonlar, siz yine yapacağınızı yaptınız. Sandıkları patlattınız. Bakın şimdi neler oldu neler.. “Aramızda kalsın ha, kazandık” kazandık... Vay yalancılar. Biz yer miyiz? Biz sizin kaç paralık adam olduğunuzu  bilmiyor muyuz? Ya işin garip tarafı şu.. Bunlarda ne mum kaldı, ne bir şey. Bunların yokluğuna nasıl alışacağız onu da bilmiyorum. Ne yapıyım, güleyim mi, ağlıyayım mı, bende insanım. Hallerini gördükçe üzülüyorum" dedi.