CANLI ANLATIM | Trabzonspor 0-0 Adana Demirspor CANLI ANLATIM | Trabzonspor 0-0 Adana Demirspor

61SAAT HABER SERVİSİ - Demirel, “Bir an önce ilk yarının bitmesini istedim. Düşündüklerimizi sahada veremediğimiz oldu. Belki bölüm bölüm maçlarda kötü oynadık ama genele baktığımızda bu sezonun en kötü maçıydı bizim adımıza. Ben zaman zaman oyunu beğenmediğimi, zaman zaman iyi olduğunu bölüm bölüm bir şeyler çıktığını ya da hiçbir şey çıkaramadığımız söylüyordum. Ama bugün ki maçta 75 dakika boyunca hiçbir şey yapamadık. Son 10 dakika pozisyonlar gelişti. Bunun nedeni nedir, kendi kendime sorguluyorum.

Trabzonspor takımı, Trabzonspor stadı.. Konsantre olmak için her şey mevcut. Oyun içinde konsantrasyon eksikliğimiz vardı. Maçın başında kaybettiğimiz basit top kaybından verdiğimiz pozisyon var. Taç atarken verdiğimizi pozisyon var. 2. Yarıda rakibin tacından yediğimiz gol var. Arka direkten kafa vuruşu yaptılar. Klasik Trabzonspor golü. Anlamadığım konu neden bu maç içinde böyle düşük konu.
Diyeceğim 5 gün önce maç oynadık bu bahane olur. Oyun olarak belki Trabzon’un oyunu da bunu engellemiş olabilir. Neticesinde yenildik. Trabzonspor deplasmanı 1 puan da alsak, 3 puan da alsak, yenilsek de her türlü sonuç çıkabilir. Bugün ki oyunu anlamış değilim” dedi.