Yaşamın ne temel sıvısı olan suyu, istenen şekliyle kullanıcılara ulaştıran Water AEG, 2023 yılında ülkemizde de faaliyet vermeye başladı.

Üstün kaliteye sahip arıtılmış su teknolojisi ile adeta bir çığ gibi bayilik ağıda büyüyor. Yaşam kaynağımızı oluşturan suyun yeni üreticisi ve sahibi Water AEG ürünleri . Water AEG Türkiye pazarına girer girmez ürünlerinin oluşturduğu ayrıcalık ile çok sayıda sipariş talebiyle karşı karşıya kalıyor.

Water AEG Yıla İddialı Giriyor

Yeni yıla büyük hedefler ile giriş yapmış olan ev tipi, işyeri tipi ve endüstriyel su arıtma sistemleri üreticisi, yıl sonu planlarını kamuoyu ile paylaştı. Water AEG danışman direktörü Okan KERSE, tarafından 2023 sonunda 100 bin planlarının yapıldığı duyuruldu. Yapılan açıklamayla hedeflerin yerine getirilip getirilemeyeceği ise büyük merak konusu oluşturdu.

Ekran Resmi 2023-03-29 14.44.29

Kullanıcı Odaklı Water AEG Sistemleri 

Kullanıcı taleplerini bilerek yola çıkan ve piyasada adı geçen ürünlerin çok üzerinde kaliteli su üretimi gerçekleştiren Water AEG su arıtma sistemleri, şimdilerde çok ilgi buluyor.

Daha iyisi yapılıncaya değin insan hayatına gerek duyulan kaliteli suyu sunmakla mükellef olan markanın ürünleri, a kalite ekipman özellikleri ile ön plana çıkıyor. Her biri insan sağlığına uyumlu yapısı ile işlevini yerine getiriyor.

Ev tipi ve iş yeri tipi türündeki Water AEG su arıtma sistemleri sayesinde plastik şişelerden içilen sağlıksız suların içildiği dönmeler geride kalıyor. Yenilikçi arıtma teknolojisi ile artık yediden yetmişe herkes sağlıklı ve taze suya kavuşabilmenin mutluluğunu yaşayabiliyor.

Water AEG ile Güvenli Su

Su arıtma sistemlerindeki özel çalışma prensipleri her geçen gün insan sağlığı için daha özel bir yere sahip olurken Water AEG su arıtma sistemleri ile musluk suyu birinci kalite özelliklerine kavuşuyor.

Şebeke suyunu haznesine alarak en donanımlı arıtma cihazları ile ters osmos yöntemi eşliğinde tüm mikropartiküllerin ayrıştırılması sağlanıyor. Water AEG su arıtma cihazları aracılığı ile hemen hemen herkes sağlıklı ve temiz suya ulaşabilmenin ayrıcalığını yaşayabiliyor.

Ekran Resmi 2023-03-29 14.44.38

Kurulumu Kolaylıklı Ürünler

Water AEG su arıtma sistemlerinin sağladığı kurulum kolaylığı tüm kullanıcıların beğenisini topluyor. Zaman almayan yapısı, az yer kaplayan şekliyle teknik personellerle bir hamlede hazır hale getiriliyor. Bu sayede şebeke suyunun içinde gizlenen her türlü zararlı partiküller ayrıştırılarak he yudumda sağlıklı suyun tüketilmesi mümkün hale geliyor.

Kaydadeğer Sorumluluk 

Water AEG markası çok sayıda kayda değer sorumluluk projesi işe hizmetlerini ülke genelinde yürütüyor.  Türkiye’ye su arıtma sistemleri hizmeti verildiği her süreçte sosyal sorumluluk projelerini de aksatmaksızın ihtiyaç noktalarına ulaştırmayı başarıyor. Bunun için özel olarak Ar-ge çalışmaları için ek bütçe ayırıyor.