Söyleşilerin, kitap imza günlerinin, yer alacağı kitap günleri, 6 Şubat saat 11.00’da yapılacak olan açılış töreni ile Yomra Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. 

Yomra Belediyesi 1. Kitap Günleri kapsamında duayen yazarların ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katılacağı söyleşilere Yomra Kültür Merkezi ev sahipliği yapacak. 6-12 Şubat tarihleri arasında yapılacak kitap günleri kapsamında Sunay Akın, Şermin Yaşar, Sinan Yağmur, Dilek Cesur ve Alişan Kapaklıkaya’nın yanı sıra birçok yazar ve şair söyleşiyle imza günü gerçekleştirecek.

SUNAY AKIN’IN İMZA VE SÖYLEŞİSİ 7 ŞUBAT SALI
Şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, hikaye anlatıcısı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın, 7 Şubat Salı günü ilk olarak saat 13.00’da Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda söyleşi yapacak, ardından Kitap Günleri alanı içerisindeki stantta imza günü gerçekleştirecek. 

yomra-3

ŞERMİN YAŞAR’IN İMZA VE SÖYLEŞİSİ 6 ŞUBAT PAZARTESİ
Çocukların gelişimine yönelik kitapları ilgiyle takip edilen Yazar Şermin Yaşar, Yomra Belediyesi Kitap Günleri kapsamında 6 Şubat Pazartesi günü ilk olarak saat 18.00’da Kültür Merkezi bünyesinde bulunan konferans salonunda söyleşi yapacak, ardından saat 19.00’da Kitap Günleri alanı içerisinde stantta imza günü gerçekleştirecek.

SİNAN YAĞMUR’UN İMZA VE SÖYLEŞİSİ 9 ŞUBAT PERŞEMBE
Yazar Sinan Yağmur, Yomra Belediyesi Kitap Günleri kapsamında 9 Şubat Perşembe günü ilk olarak saat 18.00’da Kültür Merkezi bünyesinde bulunan konferans salonunda söyleşi yapacak, ardından saat 19.00’da Kitap Günleri alanı içerisinde stantta imza günü gerçekleştirecek

DİLEK CESUR’UN İMZA VE SÖYLEŞİSİ 10 ŞUBAT CUMA
Katıldığı bir çok söyleşide çocuklar hakkında ebeveynlere psikolojik destek veren, yazmış olduğu kitaplarla ailelerin çocuklar ile ilişkileri, nasıl davranılması gerektiği gibi pek çok konuya değinen ve açıklık getiren eğitimci, yazar ve okul öncesi öğretmeni Dilek Cesur Yomra Belediyesi Kitap Günleri kapsamında 10 Şubat Cuma günü ilk olarak 18.00’da Kültür Merkezi bünyesinde bulunan konferans salonunda söyleşi yapacak, ardından, saat 19.00’da Kitap Günleri alanı içerisinde stantta imza günü gerçekleştirecek

ALİŞAN KAPAKLIKAYA’NIN İMZA VE SÖYLEŞİSİ 12 ŞUBAT PAZAR
Birçok kitap yazan, konuşmacı eğitimci ve yazarlık kariyerini başarılı bir şekilde sürdüren Alişan Kapaklıkaya 12 Şubat Pazar günü ilk olarak saat 15.30’da Kültür Merkezi bünyesinde bulunan konferans salonunda söyleşi yapacak, ardından 16.30’da Kitap Günleri alanı içerisinde stantta imza günü gerçekleştirecek.