Youtube’da oturum açmak için öncelikle üyelik işlemlerinizin eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Ardından oluşan mail ya da kullanıcı adınız ve belirlediğiniz şifre ile oturumunuzu açabilirsiniz. İster cep telefonu ister bilgisayar fark etmeksizin uygulamayı açan her cihazdan Youtube oturumunuzu açabilirsiniz.

Youtube video indir mp3 işlemi için farklı bir uygulamadan destek alabilirsiniz. Youtube oturum açma işlemi için her hangi bir ücret ödenmemektedir. Ayrıca ücretsiz olarak Youtube kanalı açarak para kazanabilmeniz de mümkündür. Abone sayısı yüksek olan Youtube kanalları firmalar ile yapmış olduğu reklam ve sponsorluk anlaşmaları ile oldukça yüksek miktarlarda para kazanabilmektedir. 

Meyve ve Sebze Yetiştiriciliğinde Kullanılması Gereken En Etkili Gübreler Meyve ve Sebze Yetiştiriciliğinde Kullanılması Gereken En Etkili Gübreler

YouTube Oturum Açma Ücretli Mi?

Youtube’da oturum açmanın ve hesap oluşturmanın hiçbir ücreti yoktur. Gmail ile hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamayı açabileceğiniz her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Youtube kanalı açarak reklam ve izlenme oranlarına bağlı olarak para kazanabilirsiniz. 

Ancak Youtube Premium kullanmak isteyenler için belirlenmiş ücret tarifeleri bulunmaktadır. Standart paket ücreti 29,99 olup içerik olarak farklı miktar ve kullanım seçenekleri ile oluşturulmuş Premium paketler de mevcuttur. Youtube Premium paketler ve ücretleri:

  • Standart Youtube Premium paketi aylık 29,99 TL
  • Öğrenciler için Youtube Premium paketi aylık 19,49 TL
  • Aile kullanımı için Youtube Premium paketi aylık 59,99 TL

Ayrıca yıllık Youtube Premium paketi satın almak isteyenler için ücret 299,99 TL olarak belirlenmiştir.

YouTube Kaç Ay Ücretsiz?

Standart Youtube kullanımı her zaman ücretsizdir. Youtube Premium kullanmak isteyenler için belirlenmiş tarife fiyatları mevcuttur ancak ilk 1 ay kullanım ücretsizdir. Youtube Premium reklamsız video izleme platformu olarak tasarlanmıştır. İzlemek istediğiniz videoyu kesintisiz izlemek için Premium paketlerden yararlanabilirsiniz. Şarkı dinlemek ve pek çok alanda video içeriklerini izlemek isteyenler için Youtube video indir işlemi için bir uygulama içermemektedir. İstediğiniz videoyu indirmek için farklı internet uygulamalarını kullanabilirsiniz. 

YouTube Hesabım Kapatıldı Nasıl Açabilirim?

Kapatılan Youtube kanalı veya hesabı tekrar açılamaz. Kapatma işleminin ardından Youtube kullanıcıya kapama nedenini açıklayan bir mail göndermektedir. Yeni bir mail ve kullanıcı adı ile sıfırdan bir hesap ve kanal açmanız gereklidir. Yeni kanalınızdaki abone sayısını artırmak için Sosyalgram.com.tr adresinde 45 TL’den başlayan abone satın alma paketlerini inceleyebilir güvenle satın alabilirsiniz.