Radyospor'a açıklamalarda bulunan Yusuf Erdoğan, “Adana Demirspor'da Hikmet Hocam ile son dönemlerde çalıştık. Bize bir baba şefkati gösterdi. Hikmet Hoca ile yıllardır rakip olduk ancak ilk kez çalışma fırsatımız oldu. Hikmet Hocam ve genç oyuncularla bu konudaki düşüncemi paylaştım. Hikmet Karaman ile kesinlikle her futbolcunun çalışması lazım. Futbol bilgisi inanılmaz iyi. Hikmet Hoca gibi futbolu seven ülkemizde çok nadir insan vardır. Bence Hikmet Karaman şampiyonluk potansiyeli olan takımlarda çalışabilir. Belki de içimizden birisi olduğu için bu süreç olmadı. Hikmet Karaman ile 6 ay çok zor bir süreç yaşadık. Kadromuzda sirkülasyon olmasına rağmen muhteşem bir iş çıkardı. Sağ salim gemiyi karaya ulaştırdık” ifadelerini kullandı.

GALATASARAY’A TRANSFERİ NEDEN OLMADI?

Trabzonspor'da ilk veda yaşanabilir.. Trabzonspor'da ilk veda yaşanabilir..

Yusuf Erdoğan daha önce Galatasaray’a transferinin neden olmadığı ile ilgili kendisine yöneltilen soruyu yanıtlayarak, “4-5 sezon önceydi. Bu konuyla ilgili yorum yapmak hem beni yoruyor, hem de üzüyor. Galatasaray ile ön protokol imzalamıştım. Fakat sonrasında Galatasaray tarafından süreç olmadı. Benim yerime o dönem Galatasaray'a Emre Mor kardeşim gitmişti. Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

TRABZONSPOR KARİYERİ

Trabzonspor ile şampiyonluk yaşama başarısı gösteren Yusuf Erdoğan bordo mavili takımdaki kariyerinde 154 maçta 20 gol 14 asistik skor katkısı sağlamıştı.

SERBEST STATÜDE BULUNUYOR

31 yaşındaki Yusuf Erdoğan serbest statüde bulunuyor.

GAZİANTEP FK KANCASI

Yusuf Erdoğan ile Trendyol Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK'nın ilgilendiği iddia edildi.

Editör: Çağrı Aktaş