Ankara'da indirim yapan mağazada izdiham oluştu: Müşterilerle çalışanlar birbirine girdi

Ankara'da Taşpınar Alışveriş Merkezi'nin Keçiören ve Mamak ilçelerinde bulunan mağazaları, tüm ürünlerin etiket fiyatının yarısına satılacağı kararını duyurdu.

Haberi alan vatandaşlar saatler öncesinden mağaza önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Mağazaların açılmasının ardından vatandaşlar hücum etti ve izdiham yaşandı. Elektronik mutfak aletleri için indirim fırsatı nedeniyle vatandaşlar ve mağaza çalışanları arasında birbirine girenler oldu. Özellikle cep telefonları, teknolojik cihazlar ve elektronik mutfak aletleri yoğun ilgi gördü. Sınırlı sayıdaki ürünleri alabilmek için bekleyen bazı vatandaşlar ise elleri boş bir şekilde geri döndü.

İndirim fırsatını kaçırmak istemeyen Cengiz Yıldırım, mağazanın önünde saat 10'da beklemeye başladığını ve içeride biraz kargaşa yaşandığını, ancak sorunsuz bir şekilde alışverişini tamamladığını belirtti. Uygun fiyatları duyunca mağazanın önünde sıraya giren Ayşe Arslan ise kek kalıbı ve üçlü tencere almayı düşündüğünü ifade etti. Erkan Yarka ise sabah 7'de uygun fiyatlı bir akıllı cep telefonu almak için geldiklerini söyledi.

Satışın yoğun olduğu dakikalarda talan görüntüleri yaşandı ve mağaza çalışanları ile vatandaşlar arasında gergin anlar yaşandı. Ancak, genel olarak alışverişler sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı
Editör: Furkan Yılmaz