CHP’nin Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Kaya, bugün Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde düzenlenen programla projelerini anlattı.

31 Mart Yerel Seçimlerine kısa süre kala Trabzon’da partiler, adaylarını tanıtmaya ve projelerini anlatmaya devam ediyor.

Trabzon’da bir süredir seçim çalışmalarını sürdüren CHP Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Kaya, bugün Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde düzenlenen programla projelerini vatandaşlara anlattı.

Proje tanıtım programına CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, Büükşehir Belediye Başkan adayı Hasan Süha Saral, Eski Trabzon Belediye Başkanı ve Milletvekili Volkan Canalioğlu, CHP Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz, eski belediye başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

İŞTE 41 PROJE! 

MAK-YOL BUNU HEP YAPIYOR! MAK-YOL BUNU HEP YAPIYOR!

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan proje tanıtım programı ardından konuşmalarla devam etti.

Programda ilk olarak İlçe Başkanı Haluk Batmaz konuşurken, ardından ise İl Başkanı Mustafa Bak bir konuşma yaptı.

Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Kaya, özetle şu şekilde konuştu:

Biz bu millete ayrım gözetmeksizin, AK Parti’lisi, MHP’li,i İYİ Partilisi, Saadet Partilisi. Yeniden Refah Partilisi, demeden hiç kimseyi ayırmadan ötekileştirmeden Ortahisar Aile Bütünlüğü içinde hizmet etmek için yola çıktık.

Bu hizmetleri yaparken, ortak aklı esas alarak yapacağız. Asla “makam mevki sahibi olduk, biz ne dersek o olur anlayışı ile hareket etmeyeceğiz” Bu anlayışı reddediyoruz. Biz ortak akıl diyoruz.

Karar alma sürecinde kentin bütün dinamiklerini işin içine katarak, bir mahalle ile ilgili tasarrufta bulunurken muhtarın da görüşünü alarak tasarruf yapacağız.

Kapısı kapalı anlayışla belediyeyi yönetmeyeceğiz. O makamlar halkın makamlarıdır, o makamların kapısını sonuna kadar halkımıza açacağız.

Ortak akılla, kamucu bir anlayışla, şefaf, hesap verebilir bir anlayışla, kaliteli hizmet verebilme anlayışıyla, vatandaşına güler yüzle hizmet veren anlayışla kentimize hizmet edeceğiz.

Bütün Türkiye’ni konuştuğu, bütün Türkiye’nin takdir ettiği Ortahisar’ı el birliği iye oluşturacağız.

Belediyede çalışan personel arkadaşlar. Onlar bizim kardeşimiz, onlar çalışma arkadaşımız olacak. Onların dertleri bizim derdimiz olacak.

Bugün belediyeden geçen arkadaşlarımızın marketin, kasabın önünden geçerken boynunun büktüğünü biliyoruz.

Bütün bu haksızlıklara son vereceğiz. Orada çalışan işini düzgün yapma gayretinde olan her bir çalışanımız başımızın üstünde, kardeşimizdir"

Konuşmaların ardından projelerin tanıtımına geçildi.

Editör: Tayfun Çöpcü