61SAAT SPOR SERVİSİ - Trabzonspor’da transferde son gelişmeleri bugün 61saat Trabzonspor Muhabiri Hasan Tuncel ve 61saat.com yazarı Haluk Ayyıldız, bugün canlı yayında değerlendirdi. 61saat TV’de yayınlanan programda konuşan Haluk Ayyıldız, "Trabzonspor’un önceliği bence stoper mevki. Stoperde ne yapıp edip transfer yapması gerekiyor. Fernandez, Baniya, Denswil var. Hüseyin Türkmen de dönecek. Mendy orada oynuyordu, bu baktığınızda hakikaten acı bir durum. 

Trabzonspor, 4 - 5 tane savunma oyuncusu takip etti. Ancak burada ön plana çıkan isim Marsilya’da Samuel Gigot. Gerçekten çok kaliteli bir oyncu. Ama tabi bu tür transferleri yapmak kolay değil. Trabzonspor yönetimi çok uğraşıyor. Hoca da çok istiyor. Yetenekli bir oyuncu, Marsilya’da ki performansı da iyi. Trabzonspor bu oyuncuyu katmak için limitlerini zorluyor. Konuştuğumuzda yetkililerle, bir aşamaya gelindiğini ve ellerinden gelenin yapıldığını görüyoruz” dedi. 

AHMET KAYA'NIN MESAJLARI AHMET KAYA'NIN MESAJLARI

Hasan Tuncel ise, “Trabzonspor Gigot’u zorluyor. Oyuncu Menajer önermesiydi. Oyuncunu orada ayrılma durumu var. Ancak bonservisi de var. Oyuncu oradan ücretsiz çıkabilirse, Trabzonspor bütün şartlarını oyuncuya vermeye hazır.

Kulüpten aldığım kaynak, “Gigot’u zorluyoruz” dedi.. Daha önce de gündeme gelmişti. Ancak biraz tuzlu bir oyuncu. Lider bir isim” diye konuştu.

Editör: Tayyar Safa Sağdıç