Dudak estetiği yüzün en önemli faktörlerden bir tanesidir. Dudak dolgusu fiyatları ilden ile değişiklik gösterebilir. Dudak dolgusu estetik operasyonların arasında en kolay yapılan işlemdir. Dudak estetiği yapılırken bireyin ağız ve yüz yapısına bakılarak ölçülü ve orantılı uygulanmalıdır. İşlem yapılmadan önce dudaklar steril bir şekilde temizlenir ve sonrasında hafif dudakların uyuşması ve acı hissetmemesi için krem sürülür.

Geçici Dudak Dolgusu

Geçici dudak dolgusu yapanlar çoğunlukla beğenmeleri halinde sonradan kalıcı dudak dolgusu talep etmektedirler. Sağlıklı bir yöntem olduğundan dolayı geçici dudak dokusu daha fazla talep görebiliyor. Dudak dolgusu fiyatları geçici ya da kalıcı olmasına göre farklıdır. Dudakları uygulanan geçici dolgular hyalünorik  asitten oluşur. Bu asit bedende yer alan ve kişiye gençliği sağlayan madde olarak bilinir. Bu dolgu maddesi dudağa özel olarak geliştirilmektedir. 

Kalıcı olarak uygulanan dudak dolgusu devamlı dudaklarınızın hacimli ve dolgunun görünmesini sağlar. Sağlık yönünden kalıcı dudak dolgusunu sağlayan dolgu maddesi yoktur. Dudak dolgusu fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için https://www.dryusuftopal.com/dudak-dolgusu/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.