Güney Koreliler, Trabzon'da Kalandar Belgeseli çekti! Güney Koreliler, Trabzon'da Kalandar Belgeseli çekti!

Genç Üretken ve Çağdaş (GÜÇ) Makine Mühendisleri ekibinin adayı olarak, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Adaylığını açıklayan Ufuk Bulut, beraberindeki Önder Durmuş, Furkan Erman Kan, Ömer Revi, Burak Değirmencioğlu, Ünal Özdemir, A. Talib Kalca ve Yılmaz Yılmaz ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü (KTÜ) Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’yı makamında ziyaret etti.

“ÇALIŞMALAR DİKKATLE TAKİP EDİLMELİ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, KTÜ’nün bir araştırma üniversitesi olduğunun altını çizerek, artan proje ve ürün odaklı çalışmaların tüm paydaşlarca dikkatle takip edilmesi gerektiğini vurguladı. Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı ayrıca, uzun dönemler boyunca makine mühendisleri odası Trabzon şubesinde yönetici olarak görev aldığını hatırlatarak, bu deneyimlerin kendisine yönetimsel faaliyetlere rehber olduğunu ifade etti.

“BİRLİKTELİK FAYDA SAĞLAR”
Ziyarette konuşan Güç Makine Mühendisleri adına Başkan Adayı Ufuk Bulut ise, “Karadeniz Teknik Üniversitesi köklü bir üniversite. Odamız ise bölgemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi. Bu iki kurum arasındaki ilişkiler güçlendikçe mesleğimiz giderek hak ettiği çağdaş üretken yapısına kavuşacaktır. Bu birliktelik öğrenciler, öğretim üyeleri ve tüm meslektaşlarımıza fayda sağlayacağını düşünüyoruz. Nazik ev sahiplikleri için Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’ya teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaret, Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’nın GÜÇ Makine Mühendisleri ekibine başarı dileklerini iletmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.