Ahlarla, vahlarla bir kahır sezonu daha sona erdi. Ermesine erdide beni morartan bazı taraftarların istekleri oldu.

Onlara şaşırıyorum neymiş efendim Ankaragücü değilde Konya, Konya değilde feşmekan gitmeliymiş kümeye. Nedeni Ankaragücü kardeşmiş de ondan!

Bakın beyler kardeş dediğiniz takım hiçbir iddiası yokken birilerinin de yardımları ile Başakşehir 'e verilen şampiyonluklukta en büyük darbeyi vuran takımdır.

Şoti şoti diye stadı inlettiğiniz bir başka kardeş de Kayseri'dir. Futbolda ne kardeş vardır ne de yeğen.

Bir başka morardığım konu ise iyi oldu da şu değilde Galatasaray şampiyon oldu. Banane sanane benim takımımım şampiyon olmadıktan sonra kim olursa olsun!

Hem iyi oldu da şampiyon oldu dediğiniz takım kardeş diye diye antipati duyduğumuz Fenerbahçe üzerine salıp sömürerek şampiyon olan takımdır.

Yetmedi hatırlayın Fenerbahçe şampiyon olacağına Trabzonspor şampiyon olsun diyen. Başta fethullahçı Hakan ve diğerleri takımımızı katakulleye getirip dörtleyen takımdır. Ondandır ki bizim kardeşe falan ihtiyacımız yoktur. Olmamalıdır da!

Trabzonspor Türk futbolunda idol model takımdır. Yetiştirir, oynatır yetmez onlarla şampiyon olur. Ondandır ki herkes haddini bilecek! Egaleye felan yeltenmeyecek.

Trabzonspor camiası cam kırıklarına basarak yürürken yüzünü buruşturmayan acısını içine görmen büyük bir camiadır.  Sizlerde bu camianın asıl sahiplerisiniz!

Böylesine kıytırık işlerle uğraşıp büyüklüğünüze leke düşürmeyin. Gelelim asıl konuya bir kahır sezonu sona ererken beni üzen zati muhterem Avcının bereketli topraklar dediği tarla yine nadasa çekildi.

Günü kurtarmak anlayışı sürdüğü sürecede değişen bişey olmayacak. Trabzonspor 'un geleceğini inşa etmek için emek sarf edilen bu tarlada forma bekleyen pırıl pırıl gençler var. Ama nafile muhterem günü kurtarmak için yaşları 30 olan milyon euro 'lara mal olacak oyuncularla kendini kurtarma peşinde. Cambaza bak cambaza diye diye!

Tarlada yetişebilenleri sağa sola postalayıp stoperi Göztepe'yi şampiyon yapmaya orta sahadan stoper Ankaragücü tek başına yenen Enis'i yedeğe alıp Pepe 'yi santrafor yapmaya çalışan zihniyete bu gençlerin gururları ile oynamaya ne hakkınız vardır nede haddiniz vardır!

Son sözüm şampiyon U19'a yılmayın küsmeyin bu günlerde geçecek mücadele ye devam zira mücadele giydiğiniz asil formada geninizde saklıdır.

Hepinizi alnınızdan öpüyorum....