İstişarede Bulunuldu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Sürmene Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Sürmene Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk beraberindeki Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu ile birlikte Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi. KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Muzaffer Feyzioğlu’nun da yer aldığı ziyarette, üniversite-belediye ve kaymakamlık iş birliğinin oldukça elzem olduğu ve bu konuda ne gibi çalışmalar yapılabileceğine dair görüş alışverişinde bulunuldu.

Trabzon’un kurtuluşu coşku ile kutlandı! Trabzon’un kurtuluşu coşku ile kutlandı!

ÜNİVERSİTE-ŞEHİR BÜTÜNLEŞMESİ VURGUSU
KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Üniversite olarak eğitimin yanı sıra şehrin ve bölgenin menfaatlerini önceleyen çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Üniversite-şehir bütünleşmesini önemseyen bir anlayışla belediyelerimiz ve kaymakamlıklarımızla birlikte her zaman iletişim halindeyiz. Şehrimizin özel ilçelerinden biri olan Sürmene’de Deniz Bilimleri Fakültemiz var. Bu noktada orada yapılabilecek ortak çalışmaları önemsiyoruz” dedi. Prof. Dr. Çuvalcı, KTÜ’nün şehirle bütünleşerek iş dünyası, kurum, kuruluş ve diğer paydaşlarla iş birliği yapması ve ilişkilerini geliştirmesi hususunda önemli bir vizyona sahip olduğunu da vurguladı. 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi hakkında istişarede bulunulması ve hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.