Gösterdiği performansın ardından 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi Belçika Milli Takımı'na seçilen Thomas Muenier sakatlık şokuyla sarsıldı. Lüksemburg ile oynanan hazırlık maçının 16. dakikasında sakatlanan 32 yaşındaki oyuncunun Almanya'ya götürülmeme kararı alındığı öğrenildi. İlerleyen günlerde yeni testler yapılarak kesin karar verilecek.

AÇIKLAMA GELDİ

Belçika Milli Takımı'nın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Thomas Meunier kas sakatlığı nedeniyle Çarşamba günü Almanya'ya gitmeyecek. Önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla test yapılacak. Geçmiş olsun Thomas. "

2 HAFTA

Günün en garip haberi... Beşiktaş'tan Onuachu'ya çılgın teklif! Günün en garip haberi... Beşiktaş'tan Onuachu'ya çılgın teklif!

Raporları kulübü de gönderilen oyuncunun 2 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor. Ancak oyuncunun arzulu çalışması onun geri dönüşünü daha da erkene çekebilir. Son kontrollerin ardından oyuncunun durumu netleşecek.  Oyuncunun Trabzonspor kampına katılmasına ise engel bir durum bulunmuyor.

Editör: Hasan Tüncel