TİSKİ'den Prof. Dr. Osman Bektaş'a Trabzon İçme Suyu yanıtı! TİSKİ'den Prof. Dr. Osman Bektaş'a Trabzon İçme Suyu yanıtı!

İbrahim Kul'un şehrin hafızası olan ve işinin ehli biri olmasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Aktürk, muhtarlar adına da bu yeni görevlendirmenin memnuniyetle karşılandığını söyledi.

Trabzon gibi su kaynaklarının bol olduğu ve yeni kaynaklar oluşturmaya elverişli bir coğrafyada şehrin en önemli sorunlarından birinin su problemi olmasının anlaşılmaz olduğunu belirten Aktürk, tüm muhtarlar adına bu problemin giderilmesi noktasında Genel Müdür İbrahim Kul'a önemli görevler düştüğünü ifade etti.
Aktürk şunları söyledi:

"Trabzon Büyükşehir Belediyemizin en önemli iştiraklerinden olan TİSK'i de yapılan bu görevlendirme bizleri memnun etmiştir. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Metin Genç'e işi ehline teslim ettiği için teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız su konusunda kanalizasyon konusunda önemli sorunlar yaşamakta, çözüm bulma noktasında maalesef bir çok kez çaresiz kalmaktadır. Sayın İbrahim Kul dileriz muhtarlarımızla sıkı ilişkiler kurarak Trabzon'da su ve kanalizasyon noktasında tüm sorunların üstesinden gelecektir. Kendisine güveniyor ve başarılar diliyoruz. Bizler de muhtarlar olarak İbrahim Kul ve ekibine elimizden gelen her türlü desteği vermeye gayret göstereceğiz." dedi. 

TİSKİ Genel Müdürü İbrahim Kul ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek halka hizmet noktasında vatandaşın ilk temas ettiği muhtarlık müessesesinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Kul, su ve kanalizasyon noktasında muhtarlardan gelen her talebe büyük önem vereceklerini ve sorunları birlikte çözme noktasında el ele kol kol kola omuz omuza iş birliğine hazır olduklarını ifade etti.