KUZEYANADOLU.NET - ÖZEL HABER

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 13. Cumhurbaşkanı adayı olarak yarışacağı seçimlere hazırlanırken, Trabzon ziyareti için gün sayıyor. Salı günü Trabzon'a gelecek olan Kılıçdaroğlu, birçok isim tarafından yakından takip edilecek.

İstanbul'dan Trabzonlu ve Karadeniz kökenli CHP milletvekili aday adayları, Kılıçdaroğlu'nun Trabzon ziyaretine eşlik etmek için hazırlıklarını tamamladılar. Kılıçdaroğlu'nun programına katılacak olan aday adayları, Trabzon'da bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu da yakından takip edecekler.

Bunun yanı sıra, bölgeden birçok aday adayı da Kılıçdaroğlu'nun ziyaretine katılmak için Trabzon'a geliyor. Kılıçdaroğlu'nun seçim çalışmalarına destek vermek isteyen isimler, Trabzon'da buluşarak bir araya gelecekler.

Trabzon ziyareti öncesinde, İstanbul'dan ve bölgeden birçok isim, Kılıçdaroğlu'nun seçim kampanyasına destek vermek için çalışmalarını sürdürüyorlar. Kılıçdaroğlu'nun ziyareti, Trabzonlu seçmenler için önemli bir fırsat olacak ve birçok isim, ziyaretten olumlu sonuçlar bekliyorlar.

CHP'nin seçim çalışmaları hız kazanırken, Kılıçdaroğlu'nun Trabzon ziyareti de birçok isim tarafından yakından takip edilecek. Trabzonlu ve Karadeniz kökenli aday adayları, Kılıçdaroğlu'nun seçim çalışmalarına katkı sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Editör: Tayfun Çöpcü