Trabzon Valiliği acı haberi duyurdu! “Kaybolan gençlerin cansız bedenlerine ulaşıldı” Trabzon Valiliği acı haberi duyurdu! “Kaybolan gençlerin cansız bedenlerine ulaşıldı”

Komisyonun, partinin, partililerin, halkın talep ve beklentilerinin projeksiyonu olacak bir çalışma içerisine girdiğini belirten Akaç, "Trabzon Ortahisar İlçesi yerel seçim sürecine ilişkin teknik, idari altyapısına yönelik çalışacağız. Komisyonun aday ve meclis üyesi belirleme gibi bir vazifesi yok, sadece teknik idari yönüyle ilgili toplumun önüne hangi konularla çıkmak gerektiği yönünde tespit yapıp birtakım projeleri geliştiriyoruz" dedi.

Yakın bir zaman içerisinde İlçe Başkanlığına raporu sunacaklarını ifade eden Akaç, "Adayın önüne partinin, partililerin, halkın talep ve beklentilerinin projeksiyonu olacak şekilde adaya bir şekilde altlık oluşturulacak bir çalışmanın içindeyiz. Hukukçusundan teknik adamlarından istatistikçisinden ekonomistine kadar her türlü teknik bilgi birikimine haiz arkadaşlardan oluşan bu komisyonda herkes birikimini oraya yansıtacak" diye konuştu.

Bu çalışmaların 15-20 gün içerisinde CHP Ortahisar İlçe Başkanlığı tarafından geniş kapsamlı bir basın açıklaması ile kamuoyuna duyurulacağını kaydeden Akaç, "Hazırlanan dokümanlar bir görsellik oluşturularak Trabzon kamuoyuyla İlçe Başkanlığı tarafından paylaşılacak. Bu süre zarfında aday kim belli olmaz, ama örgütün Trabzon için öngördüğü düşündüğü planlar kısa, orta, uzun vadede yapılacak işler toplumla buluşturulacak" şeklinde konuştu.