Trabzon’da Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel’e makamında yapılan saldırı sonrasında oğlu Fatih Beşel’den paylaşım geldi.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Fatih Beşel, “Tonya’nın temsili makamına yapılan saldırı, öncelikle kamu mercilerinden ziyadesiyle karşılığını bulacaktır.

Osman Beşel, Tonya’dır.

Görevini, ideolojik duruşunun arkasına sığınarak yapmayanlara karşı Osman Beşel görevini yaptırmak üzere önce Allah’a sonra halka sorumluluk düsturuyla hareket etmektedir. Bu düstur karşısında 2 cahilin cesaretine karşılığı, önce hukuken verilecektir.

Halk nezdinde karşılığı da halk nezdinde ziyadesiyle verilecektir.

BAŞKAN KAYA: “SMA’LI BEBEKLERİN TEDAVİSİNDE HÜKÜMETİN KARARLILIK GÖSTERMESİ LAZIM!” BAŞKAN KAYA: “SMA’LI BEBEKLERİN TEDAVİSİNDE HÜKÜMETİN KARARLILIK GÖSTERMESİ LAZIM!”

Bu süreçte güçlünün, gücünün sessizliği, öncelikle aklın yönetiminde ve hukukun geresinde olacak olması da Türkiye Cumhuriyetine olan bağlılığımızın ve bağımlılığımıdan ileri gelmekte olduğunu, cahil olmayanlar bilir.

Gerçek güç, nerde nasıl davranamsı ve durması gerektiğini bilmektir.

Hukukun önüne geçmememesini bilmektir.

Aksi halde, hukukun üstünlüğünü öncelikle demir balyozla öğrenenler, hayat boyu iflah olmayacaklarını anladıklarında iş işten ziyadesiyle geçmiş olacaktır.

Bu sürecin, karşılığını bulana dek yakınen takip edileceğini kamuoyuna saygıyla duyuyoruz”

Editör: Serkan Kılınç