AHMET KAYA'NIN MESAJLARI AHMET KAYA'NIN MESAJLARI

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Benim Hocam Yayıncılık'ın iş birliğiyle düzenlenen "KPSS Genel Tekrar Kampı" bu yıl da binlerce öğrenciyi bir araya getirdi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın da katıldığı kampın açılışında, gençlere hitaben konuşan Yavaş, "İnşallah Allah gönlünüze göre versin. Sizler çalışacaksınız ve inşallah istediğiniz yerlere atanacaksınız" ifadelerini kullandı.

Kamp, 25-30 Mayıs tarihleri arasında Genel Kültür ve Genel Yetenek, 31 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında ise Eğitim Bilimleri derslerini kapsayacak şekilde planlandı. Toplamda 12 gün sürecek olan eğitim programına, Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştiriliyor. 13 bin adayın ön başvuruda bulunduğu kampın ilk gününde Yavaş, adayları yalnız bırakmadı.

Kampa katılan öğrenciler de düzenlenen bu etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Trabzon'dan gelen Muhammed Selim Büyük, "Bu organizasyonu sosyal medyada gördüm. Daha önceden de hocamızın videolarını takip ediyordum. KPSS için çok güzel bir etkinlik. Emeği geçen herkese teşekkürler" şeklinde konuştu.

Editör: Tayyar Safa Sağdıç