Trabzonspor bugün akşam Ankaragücü ile Süper Ligin 2023 - 24 Sezonunun son maçına çıkıyor.

Papara Park’ta bugün akşam 19:00’da seyircisiz oynanacak maç bordo - mavililerde belki de bir çok ismin son maçı olacak.

Bu isimlerin başında;

Bu sezonu Trabzonspor’da kiralık olarak forma giyen, “Onuachu, Berat Özdemir, Filiz Benkovic, Mehmet Can Aydın” ile Bordo - Mavililerle sözleşmesi bitecek “Nicolas Pepe” geliyor.

Trabzonspor’da ayrıca ayrılması gündemde olan;

“Uğurcan Çakır, Rayyan Baniya, Fernandez, Ognjen Bakic, Enis Bardhi, Mahmoud Trezeguet, Taxiachis Fountas ve Umut Bozok’un da yine son maçı olabilir.

GÜNDEMDE DEMEK, KESİN AYRILACAKLARI ANLAMINA GELMİYOR…

Ancak bu noktada şu husus hatırlatmakta fayda var. Bu isimlerin ayrılması gündemde demek, Trabzonspor’dan kesin olarak ayrılacakları anlamına gelmiyor.

Gelebilecek transfer teklifleri, Trabzonspor’un transfer için kadrosunda bulundurduğu yabancı sayısı, mevkilerde oluşacak ihtiyaçlar ve oyuncuların bordo - mavililerden ayrılık için ortaya koyacakları talepler Trabzonspor’un gelecek sezon kadrosunda bulunup bulunmayacaklarına karar verici etkiler olacak.

BİR DAHA ADAY OLMAYACAĞIM DEDİ AMA! BİR DAHA ADAY OLMAYACAĞIM DEDİ AMA!

ONUACHU VE BERAT İLE YENİDEN DEVAM EDİLEBİLİR

Trabzonspor’da kiralık olarak sözleşmesi bitecek Onuachu ve Berat Özdemir ile de devam edilmesi gündemde.. Trabzonspor, Onuachu için Sounthampton kulübüne yeniden kiralık teklifinde bulunmuş ve bu noktada İngiliz’lerin cevabı bekleniyor. Southampton kulübü hatırlanacağı üzere Onuachu için Trabzonspor’dan 15 Milyon Euroluk bir bonservis talep etmiş bordo - mavililer bu yüksek maliyet nedeniyle oyuncuyu yeniden kiralamak istediğini İngiliz kulübüne iletmişti.

Editör: Onur Emre Sarısoy