Vali Aziz Yıldırım ve eşi Güllühan Yıldırım tarafından Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile tayini çıkan ve bu sebeple Trabzon'dan ayrılacak olan Vali Yardımcısı Ömer Şahin, Maçka Kaymakamı Abdullah Huzeyfe Çakmak, Yomra Kaymakamı Muhammet Öztabak ve aileleri onuruna veda yemeği düzenlendi.

Gündüzü renkli gecesi şenlikli Akçaabat festivali Gündüzü renkli gecesi şenlikli Akçaabat festivali

Trabzon'da görev yapmaktayken 2 Temmuz 2024 tarihinde Resmî Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile tayini çıkan Mülki İdare Amirlerinin DSİ’deki veda yemeğine, Vali Yardımcısı Hacı Osman Hökelekli, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Erdem, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk ve eşleri katıldı.

Görev yapan Mülki İdare Amirlerine hizmetleri dolayısıyla teşekkür eden Vali Aziz Yıldırım, yeni görev yerlerinde de başarılar diledi. Vali Yıldırım "Hepimiz kamu hizmetlerini yürütmek için görevlendirildik. Görevimiz gereği zaman zaman yer değiştirerek hizmetlerimizi orada sürdürüyoruz. Tabi bu durumun sevinçli ve hüzünlü yanları da elbette oluyor.  Bu görevimizin bir parçası. Rabbim bu millete hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Sizlere yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum.” dedi.

Kaynak: Trabzon Valiliği