Trabzon'da ALO 199  Çağrı Merkezi çalışanları,  işten çıkarılma  kararını protesto etti! Trabzon'da ALO 199 Çağrı Merkezi çalışanları, işten çıkarılma kararını protesto etti!

Çamlıyurt Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Bıyık, rekor bir oy oranı ile seçimi kazanacaklarını ve Yomra'ya çok daha güzel hizmetler kazandıracaklarını söyledi. Yomra'ya sadece 5 yılda cok güzel hizmetler kazandırdıklarını ifade eden Başkan Bıyık, "Tüm bunları hep birlikte başardık. Yomralılardan aldığımız güçle başardık. Bizim işimiz hizmettir.

Halka hizmet etmektedir. Kaynakları en verimli şekilde kullanmaktır. Kaynakları verimli kullandığınızda nelerin yapılabileceğini hep birlikte ortaya koyduk. Bir dönem geride kaldı. Allah'a şükürler olsun ki, milletimizin verdiği yetkiyi en güzel şekilde kullandık. Herkesin beğendiği hizmetle yapmayı başardık. Şimdi yeni dönemde yapacağımız işlerin heyecanını yaşıyoruz" diye konuştu.

Yeni dönem projelerine ilişkin olarak da açıklamada bulunan Başkan Bıyık sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Yomra'nın nelere ihtiyacı var, yeni dönemde nelerin yapılması lazım? Bunları çok iyi biliyoruz. Yeni dönem için planladığımız projelerimiz ile Yomra'nın her köşesine dokunmuş olacağız. Beş yılda Yomra'yı çok güzel bir noktaya taşıdık. İnşallah önümüzdeki beş yılda Yomramızı Türkiye'nin en modern ilçelerinden biri haline getireceğiz. Bizim hedefimiz, hayalimiz, amacımız budur."

Başkan Bıyık, konuşmasının ardından mahalle sakinlerinin sorularını ayrıntıları ile yanıtladı.

yomra7-2yomra6-3yomra5-3yomra4-3yomra1-4