Elli yedi saniyede iki golün atıldığı dünkü maçta oyun adına birşeyler diyebilmenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Ancak ustalar adına söylenebilecek çok şeyler var. Önce 2. değil 3. baharını yaşıyor diye yazdığım Edin Visca 'dan bahsedeceğim.

Adam yıllanmış şarap gibi geçmişteki başarılarını seyredemeyenler üzülmesinler der gibi gençliğini yaşatıyor! Bana göre futbolda gol atmaktan daha çok attırmak değerlidir i yapıyor boşnak yıldız bir başka deyimle her maça kaldığı yerden devam ediyor. İdol bir futbolcu örnek bir profesyonel o Trabzonspor için genç oyuncular için bir şans ve takımını 57 saniyede attığı 2 güzel golle 2-0 öne geçiren Onuachu Allah onu futbolun meyvesi olan gol için yaratmış.

Kazanma ruhu enerjisi ile dopdolu bir oyuncu herkes keşke daha önceleri gelseymişin sakatlanmasaydın vs. vs. desede bende tersini söylüyorum. Keşke sen oyundan alındıktan sonra atılan yağmur gibi ortalar oyunda iken atılsaydı kim bilir belkide yarışın içerisinde olurduk.

Birde dün akşam attığı gollere sevindiğim kadar üzüldüm de diyebilirim. Zira attığı her gol başına fiyatı da artacak da ondan! Trabzonspor 'a geldikten sonra oyun kimyasını değiştiren bir bekin sadece atak karşılamayacağını pozisyon gereği bir forvet gibi asist yapıp golde atabileceğini gösteren futbol beyfendisi ustalığı ile mağlubiyeti asla kabullenemeyen bir yapısıyla gönüllere taht kuran Meuiner 'den bahsediyorum.

Saydığım bu üçlü bordo mavililerde adeta kuyruklu yıldız gibiler. Sakın yanlış anlamayın diğer oyuncularımızın alın terine, emeklerine elbette saygım sonsuzdur. Ben sadece öne çıkan oyuncuları değerlendirmeye çalıştım. Darısı kupa finaline.....