Acabalarla ve sorularla dolu dünkü maça gelinceye kadar ne Beşiktaş'tan ne de Trabzonspor'dan tek laf etmediler.

Ancak haklarını yemeyelim dün sabahtan akşama kadar Beşiktaş'ın orta sahası öyle forveti böyle Abubakar mı?

O bambaşka!

Arada birde yarım yamalak Trabzonspor bahsettiler ayıp olmasın diye!

İstanbul 'un yazar çizerleri ,yorumcuları.

Ben mi neticeden daha çok takımım ezeli rakibi karşısında ürkmesin dik oynasın gücünü, yüreğini sahaya koyup bende bu yarışta varım denilecek bir performans göstererek rakiplerine bir durun "bensiz hesap yapılmayacağını" bir anlayın dedirtecek bir maç çıkarsınlar.

Öyle de oldu.

Bjelica deyim yerindeyse defansını neredeyse orta sahaya yakın kurup yüzde yetmiş pas oranı ile Trabzonspor 'un üzerine çullanan Beşiktaş 'ı kendi alanında karşılayıp başta Batista  Mendy olmak üzere tüm hatları ile biribirlerine kenetlenerek koşup ,pres yapıp mücadeleye son düdüğe kadar elden bırakmayıp maçıda birbirinden enfes 3 golle kazanan gireni ve çıkanı ile o inançlı oyuncuları vede emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Umarım geleceğe kuşku ile değil inançla bakarız.

Dünkü gecede olduğu gibi!

“Dün gece bu güzelliklere Şenol Güneş’e tepki göstererek gölge düşürenlere bir çift sözüm olacak. Beyler neyin peşindesiniz ve derdiniz nedir? Şenol Güneş’i ne kadar tanıyorsunuz? Maçtan sonra Trabzonlulara Şenol Güneş maçı verdi diyen Beşiktaşlılardan ne farkınız kaldı? Ayıp ettiniz ayıp! Hiç yakışmadı!”