Hatırlayamıyorum ama belki de ilk defa Adanaspor mağlubiyetinden sonra kuşkularım tavan yapınca ne oynarsak nasıl yaparsak yapalım şu Kızılyıldız'ı yenileme odaklandım.

O bildik Kızılyıldız takımı değil ama bu maç bana dev aynasında gibi geldi.

Kırılma maçı gibi gördüm.

Sonuçta korktuğum olmadı.

Hamsik'in ustalığı Trezeguet'in var olan yeteneğini sergilemesi Siopis'in orta saha bensiz olmaz dercesine dalga kıranlığı, Bakasetas'ın tekniği ve yürekli oyunu sonucu bordo mavililer Kızılyıldız'ı geçerken bu galibiyet Kızılyıldız galibiyeti değil de adeta kızılay yardımı gibi geldi.

Asık yüzler güldü, asık yüzlüleri de güldürdüler.

Avrupa'nın ve Türkiye'nin her bölgesinden Selam sana Şampiyon seslerini duyar gibiyim.

Şimdi sıra geldi gruptan çıkmaya.

Bir dönem Türk Milli takımının 11'inde 7 Trabzonspor'lu oyuncu ile temsil edilen Trabzonspor'a bu olumsuzluklar yakışmıyor deyip maça türkçesi oyundaki uyarılara kulak verelim.

Bakın Trabzonspor'un 3-5 oyuncusu değerinde olup maçın 3/1 lik diliminde'de eksik oynayan ekip karşısında yenilen gole vede uyarıları lütfen iyi etüt edin.

Yenen haklıdır galibiyet her eksiği her yırtığı örter anlayışına asla yer vermeyin bu bir. İkincisi ise bana göre en önemlisi Hamsik, Siopis orta saha üçlüsü idealin ta kendisi idi.

Bugüne kadar neden cebelleşildi anlamış değilim. Bu galibiyette bu üçlünün emeğini her Trabzonspor'lu gibi bende takdir ediyorum . Doğru birdir kardeşim ne kadar evirip çevirirseniz beyhudedir. Hani güzel bir söz vardır. "Eldeki kuş daldaki kuştan daha elzemdir "derler. Güzel bir sözdür bilmem katılırmısınız. Son olarak trübünler düne kadar hiç böyle olmamıştı. Ahkâmcıları sahne aldı. Kötü günde , iyi günde demeye başladılar. İyide beyler haftada iki maç var. Televizyon'dan dahi seyretsen en az 50 lira masraf var.

Sizler kaç yumurtadan kaç kaygana olduğunu bilirsiniz heralde. Ekonomiden'de haberiniz vardır diye düşünüyorum. Nasıl birkaç maç kötü oynayana eyvallah diyebiliyorsak ki öyle olmalı omuzlarda taşınıp biraz dinleneyim dercesine seni yere indirdiklerinde neden hemen vefasız damgasını vuruyorsunuz. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki herşey karşılıklıdır , herşeyin de bir bedeli vardır bu bir realitedir.