Dün gece stad boş kaldı.

Az sayıda maça giden Akyazı'yı değilde takımını terk ederek tepki koyarken kalanlar ise formaları çıkarın çekin gidin diye tepki koydular.

Bu konuda benim düşüncem bellidir. Yeri geldiğinde sevmesini de tepki koymasını da bilmelidir taraftar.

Takımı şayet büyük takımsa! Trabzonspor son üç maçtır bildiğiniz gibi sadece yenilmiyor. Kötü oyunun kötüsünü oynuyor.  

Bakın arkadaşlar bugünlerin sinyali dünlerde verildiği zaman bu gidiş hayra alamet değil diye yazıyordum da yeniyoruz ya deniyordu ve gelinen nokta Trabzonspor 'un en kötü oynayan ekiplerinden biri olduğu ne yazık ki realitesi ile karşı karşıyayız.

Şimdi yeni bir mazeret modası çıktı bu olumsuzluklar için efendim 3 Afrika'da bir o kadar sakat, bir o kadar da kadro dışı auttan atılan bir gol verilir, verilmez bir penaltı kenardaki bi'çare Avcı ne yapsın!

Orta sahada elle tutulur Mendy'i defansa çekti. Daha fazla yemeyeyim diye zahir.

Bunlar tramvay a merhem olurmu bana göre olmaz.

Zira rakip Kasımpaşa'da kendisi gibi formsuz kadro zenginliği desen onlar bizden kötü.

Ancak onlar hiç olmazsa gelecek vadeden 17'lik gençlerle yenilirsem onlarla yenileyim dercesine sahaya çıktılar oynadılar, yendiler ve gittiler.

Birde işe yaramaz denilen Aytaçları vardı ki 4 oyuncumuzun arasından göstere göstere golünü attı.

İşte bizim en büyük sorunumuz bu tekrar ediyorum eksikler elbette etkendir sorunumuz Afrika'dan geleceklerle çözülecek sorun olmadığı aşikardır.

Takımımız onlar olduğu zaman da iyi mücadele etmiyor iyi futbol oynamıyorlardı.

Hele hele şu son üç maçta ki oyuncularımıza baktığımızda koşmuyorlar bile mücadeleden ürkekler gol yediklerinde tepkisiz sanki mağlubiyeti kanıksar gibiler! İşte en büyük tehlike budur.

Adına çöküş deyin ne derseniz deyin. Son sözüm kuyruklu yıldız gibi parlayan geleceğin yıldız adayı Enis'e Allah seni nazardan saklasın harkulade attığın kafa golünü özlemiştik be kardeşim!

İyi ki varsın