Şimdi lafı eveleyip gevelemeden dün geceki beraberlikten sonra sazın bam teline mızrap vurup günahlar ile sevapları konuşalım. Diyeceğim odur ki bu puan kaybını Taha'ya yükleyip kimse günah keçisi yapmasın ha Taha geçen seneki gibi kalesinde dik duramadı. Tedirgindi yediği gollerde çok mu hatalıydı derseniz işte buna katılamıyorum. Gelelim bu kaleciyi rakibin hemen hemen her atağında burun buruna bırakmayacak olan defansla orta sahaya Trabzonspor 'un artısı ve eksisi ile stoperleri olmasa idi bu çocuk Sivas forvetleri ile adeta tek kale oynayacaktı.

İki yan beke gelirsek öne çıkmazlar veya çıkartılmazlar . İki ortada atmazlar. Arada bir çıktıklarında salavat ile geri gelirler.  Onlar geri gelene kadar rakip ya golünü atmış olur yada şutunu. Gelelim takımın olmazsa olmazı defansı rahatlatacak forveti desteklemek için asist yapacak ortalar atacak sayısal destek verecek omurgasına yani orta sahasına Bakesetas,Mendy, Abdülkadir Ömür üçümüz bir arada olmuyoruz der gibiler. Top varsa biraz yoks a pres mi hak getire dercesine orta alanı yol geçen hanına değil Sivas geçer hanına çevirdiler.

Yakışmıyor beyler yakışmıyor hem kendinize hem formanıza yakışmıyor. Sanki sahaya zorla çıkartılmış gibiydiniz. Sözün özü bu kadar olumsuzluğa, soğuğa rağmen alınan 1 puan nasıl oldu derseniz bunu benim gibi sizlerde biliyorsunuz. Takımımızın istemediğimiz kadar klas ve usta ayakları var.  Bu realite dün akşam birkez daha tekrarlandı . Takıldığım İki konuya daha değinip sözlerimi noktalamak istiyorum.

İlki benimde geleceğin yıldız adayı diye gördüğüm Enis için milli takım adayı diye yazanlar var. Çok doğru yazmışınız da İtalyan hoca bu çocuk kendi takımında oynamıyor derse sahi ne diyeceğiz? Ama milli takıma alınır ise tıpkı Ahmet'in yedekten AJAX'A gittiği gibi olur iyide olur. İkincisi de hocaya şu topu  takibe bırak işini lütfen bırak!

Son olarak Sivas'ta buz gibi soğukta kilometrelerce uzaktan gelen Trabzonspor taraftarlarının ayakkabılarını çıkarana kadar arayan güvenlik için de ayrı parantez açmak istiyorum, stadyumdaki soğukta ısıtıcıların açılmamasına rağmen 90 dakika takımını destekleyen taraftarlara da yürekten teşekkür ediyorum.