Trabzonspor 'un son haftalardaki özellikle geçen hafta ki Karagümrük maçında harikulade oyununu 5 golle taçlandırması taraftarlarını Fenerbahçe maçı öncesi haklı olarak umutlandırdı.

Ondandır ki Akyazı şampiyonluk günlerini aratmayacak rengarenk süslenerek deyim yerindeyse hıncahınç dolduruldu.  

Beraberliğin dahi yetmeyeceği Fenerbahçe 'ye prestijini dahi kesmeyeceği Trabzonspor olunca maçın adıda final olmuş oldu.  

Olmasına oldu da önce MHK bu maçı bana niye verdi diyen Umut Meler'i, Onuachu 'nun kolunun kırılmasına seyirci kalan Var'cı Onur Özütoprak'ı vermeleri suyu baştan bulandırdı.

Yetmezmiş gibi Avcı'nın formda kadrosundaki Umut Güneş'i ve Bardhi 'yi soyunma odasında unutunca...

Tercihini oyun stratejisini yapma zorunda kaldı!

Maç başlar başlamaz ilk yarı topu da sahayı da Fenerbahçe 'ye bırakma zorunda kalan Trabzonspor malum sonun işaretini vermiş oldu.

Yanlış hatırlamıyorsam bu filmi biz Galatasaray maçında da görmüştük ne dersiniz !

Bakın arkadaşlar hafta boyunca Fenerbahçe 'yi iyi etüt ettim tedbirini de aldım derken iki orta saha dört forvetle Fenerbahçe 'yi yenerim diye düşünmemişler heralde.  

Neyse dönelim maça yanlıştan dönüldükten sonra kendine gelen bordo mavililer canhıraş mücadele sonucu beraberliği yakaladıysalar da hakemlerin linçine uğrayarak mağlup oldular.

Benim çok merak ettiğimi birkez daha yazmadan geçemeyeceğim.

Bu Avcı neden hep dönen tekerleğe çomak sokar da kimseler görmez taraftarlardan başka!

Ve kısa kısa sorularla  yazımı tamamlamak istiyorum.  

Koca 45 dakika da takımımızın düştüğü aczin hesabını kim verecek.  

Şampiyonlukta iddiamızın olmamasına karşın taraftarlarımızın böylesine barut fıçısına dönmesinin nedenini kimler açıklayacak.

Yoksa onlar bizden değil midirler?

Çok daha önemlisi Trabzonspor önümüzdeki sezona bu acemi ile girerek bizi şampiyonluğa mı taşıyacak ne dersiniz karar sizlerin!

SÖZÜN ÖZÜ ŞEHİTLERİMİZE RAHMET , FİLİSTİNE DESTEK, İSRAİLE LANET GECEYE YAKIŞIR DEV BİR PANKART AÇIP ADETA TRÜBÜNLERİ GELİN GİBİ SÜSLEYEN DEYİM YERİNDEYSE TRÜBÜNLERİ HINCAHINÇ DOLDURAN TARAFTARLARDAN SONRA BU ENFES GÜZELLİKLERİN YERİNİ NE YAZIK Kİ ÇİRKİNLİKLERE BIRAKTI . SON SÖZÜM ŞAPKADAN ADALET ÇIKTI DİYEN GÜRCAN BİGİÇ'E SANADA BU YAKIŞIRDI YAZIKLAR OLSUN...