Ben bugünkü yazımı TFF'yi MHK'yı hakemlerin yönetim rezaletlerini öne çıkarmak niyetinde değilim.

Zira daha önceki yazılarımda TFF'nin "davul boynunda tokmak başkalarının elinde olup "burası kurutulması gereken bir bataklığa dönüşmüş.

Herkes çıkar peşinde birbirlerini gambazlamanın hesabını yapıyorlar .

Yine yineliyorum bunu ben demiyorum eski TFF ve MHK başkaları söylüyorlar. Ne zaman rakibin canı yanınca diğer kulüplerin o acıyı hissederlerse oh oldu demezlerse işte o zaman adalet yerini bulur ve maçlar masada değil sahada sonuçlanır diyerek gidelim Kadıköye.

Trabzonspor için dün akşam ki maç tarihi bir fırsattı.

26 yıldır İstanbul 'da yenemediği Fenerbahçe 'yi yenip kaosa dönüşen hesabı kapatarak ligde 10 'da 10 yapan ezeli rakibinin yenilmezliğine son verecekti ki öylede oldu. Favori gösterilen Fenerbahçe fırtınanın önünde hazan yaprağı gibi savrulup durdu.

Evet "bordo mavililer bir başkadır Fenerbahçe maçları dercesine " Uğurcan'dan ,Onuachu 'ya ,Visca'dan Abdülkadir Ömür 'e kısacası gireni çıkanı ile ama her futbolcu terinin son damlasına kadar akıtarak işte Trabzonsporlu'luk ruhu bu delirttiler.

Galibiyette emeği geçen herkesi tebrik ediyorum .

Şimdi gelelim sadete. Neymiş dün akşam birkez daha görüldü ki Onuachu 'ya 3 orta atarsan ikisini gol yaparmış. Yetmez takım arkadaşlarına duvarlık, pasörlük yaparak yol açar ,yol gösterirmiş.

Bir başka realitede bu oyuncu grubu denildiği gibi çok kötü bir oyuncu grubu değilmiş.

Eksikleri ve sakatları varmış! Bunu daha bir hafta önce yazdım. Onlarda ispat ettiler.

Neymiş Trabzonspor takımı yana geriye kendi alanında pas yapmaz ,dik durur,dikine oynarmış! Neymiş rakiplerinden ürkmeden ,korkmadan ,inançla mücadele edermiş,yenermiş de yeterki bu takıma gem vurulmasın.....