İsterseniz 26 yıl sonra İstanbul 'da gelen Fenerbahçe galibiyeti tekerlemesini bir kenara koyarak dün akşam ki takımımızın 7 maçtır galip gelemeyen Konya karşısındaki hayal kırıklığı yaratan görüntüsüne iyi bakalım. Futbolda dün yoktur. Bugün yarın vardır iyi bilirsiniz hem geçene de mazi demezler mi. Ondandır ki gelecek adına dünkü görüntüye bu ne hal böyle beyler. Demek ayrıcalıklı olan taraftarının sorma hakkıdır diye düşünüyorum.

Hem tribünlerde ufak tefek kellikler olduğunda yöneticiler sitem etmiyorlar mı? Gelelim maça bordo mavililer adeta zafer sarhoşu gibi idiler. Ne iki üç pas bir arada nede aynı şekilde organize ataklar pozisyon üretimi ise hak getire. Koca ilk yarı sonunda Visca ile tek pozisyon gerisini varın siz düşünün! Şimdi bazı tahirleri duyar gibiyim. Kazandık ya diyorlardır. Efendiler her zaman kedi mama yemez.

Trabzonspor 'da bir dizi kronik sorunlar var. Acil çözüm bekliyor. Avcı Konyaspor şu sistemde oynayacaktı da sonradan vazgeçtiler ama ben yinede tedbirini aldım gibi çocuksu işlerle uğraşma yerine sahaya dönüp var olan sorunlara çare aramalıdır. Onun için hoca değişimine gidilmiştir. Başta kaplumbağa hızıyla oynanmaya çalışılan oyun artık son bulmalı! Bakın papağan gibi söyleyip duruyorum hiç olmazsa kendi evimizde Enis'le Onuachu birlikte oynasın ki hem bu yetenek kazanılsın hem de takım kazansın bu realite dün akşam birkez daha görüldü.

Bir başka tuhaflık ise şu ters ayak meselesi evlere şenlik gibi birşey. Sahi bunu maharet mi sanıyorlar yapılan kısır ataklar bile bu sol ayakların üzerinden denendi ne hikmetse ! Son sözüm Onuachu 'ya helal olsun sana mangal yürekli çocuk şimdiden yıllarca konuşulacak unutulmayacak jeneriklik attığın golle yılın golü kapısını kapatmış oldun. Devam böyle Allah nazardan saklasın ....