Dün geceki Beşiktaş Trabzonspor derbi maçında Trabzonspor 'un bariz penaltısını vermeyen hakemler boş kaleye topu gönderemeyen Trezeguet ve ilk yarının sonunda 1 şut atarak gol yapan Semih maçın skorunu belirleyen isimler oldular olmasına da hala rezil yönetim gösteren Arda kardeşler'i savunan eski hakemleri de var.  Efendim oyuncunun iki ayağıda yerdeymiş hakem göremeyebilirmiş , pozisyon tamda net değilmiş! Yahu şu at gözlüğünü bi çıkarın be! Bu adamın yanı var 4'üncüsü var , varı var,  varda var. Ama adamın niyeti kötü suyun başındaki kurtla suyun dibindeki kuzu misali gibi! Bu ilk değil sonda olmayacak çünkü niyetler kötü. O penaltı verilmeyecekti hepsi o kadar. Peki Trezeguet sen at boş kaleye hakemide yen ama ben yeni geldim dercesine hareket edersen sonucuna da böyle katlanacaksın.

Alın teri imiş, hak adaletmiş geçiniz efendim onların bazıları izinli bazıları ise tatilde. Tekrar yineliyorum tıpış tıpış oy vermeyeceksiniz. Sorup soruşturacaksınız hem bu tek Trabzonspor için değil adalet diye çırpınan herkes için geçerlidir. Daha geçen hafta akşam İstanbul 'da var'a gitmeyen çağırmayan giderse gereğini yapacağından korkan hakemlerden nasıl iyi niyet beklenebilir ki! Eski yazılarımın sonunda maça hep dönersek derdim bugün onu demeyeceğim sadece ev sahibi ilk yarıda bir şut bir gol attı. Trabzonspor 'un kaleyi bulan bir şutu dahi yoktu.

Ancak bordo mavililer  rakibine göre ikinci yarı daha tepkili idiler. Şimdi birşey daha söylemeyeceğim. Takımımız şunu yapmalı, böyle yapmalı, şunları bunları yapmamalı diye çünkü adam inadım inat diyor. Sanki babasının çiftliği gibi takımı kulübü yönlendiriyor. Ne soran var ne eden de böyle gider mi gitmez. Taşlar yerlerinden oynamaya başladı bilesiniz! Bildiğim realite kulübümüz kötü durumda ve şunu da iyi biliniz ki Türk futbolu Trabzonspor 'suz olmaz! Size söylüyorum laylomcular  yeniyoruz ya ne istiyorsunuz! Mağlubiyetler gelmeye başlayınca üçüncüyüz ya diyordunuz o da bitti! 8 yıl sonra dolmabahçe stadından yenilgi ile ayrıldık iyi mi! . .