Trabzonspor, deplasmanda Beşiktaş'ı mağlup etmiş olsa da bu bir tedavi değil, ağrı kesici niteliğinde merhem olacaktı. Tıpkı şu an hakem hatalarını konuşarak, merhem uygulaması yaptığımız gibi...

Evet, Trabzonspor Dolmabahçe'de kıyım kıyım doğranmıştır! Verilmeyen penaltının ve Beşiktaş'ın verilen birinci golünün açıklanabilir bir tarafı yok. En yalın haliyle açıklayacaksak, hakem maçı bir taraftan aldı diğer tarafa verdi diyebiliriz. Hatta buna geçen hafta ki Kasımpaşa maçını da ekleyebiliriz.

Ama bu hakem hatalarından daha elzem ve acil bir konumuz var, o da Trabzonspor'un vahim durumu... 5 maç üst üste kazanamamayı ne ile açıklayabiliriz? Hadi onu açıkladık diyelim, 2.5 yıldır vasatın da altı etkisiz futbola verilecek cevabımız var mı? Ya eriyen ve ruhsuzlaşan kadro? Transfer konusuna girmek dahi istemiyorum!

Muhakkak ki kokuşmuş sistem karşısında başkan ve yönetim hakkımızı aramalıdır, arıyor da... Mali anlamda yaptıklarını da alkışlamazsak taş kesiliriz! Fakat saha sonuçları olmadan, bunlar tek başına bir şey ifade etmiyor beyler!

Belki acı olacak ama hastanın tek ilacı 3 puan ve iyi oyun... Diğerleri takviyeden öteye geçemez. Takviye de öldürmez ama sürünmenin de üstüne çıkaramaz.

Hasta ölüyor! Artık dikkat...