Süper lig lideri Trabzonspor kendi sahasında konuk ettiği Karagümrük ile 1-1 berabere kaldı.

Bordo mavili takımın tek golü Vitor Hugo'dan gelirken Trabzonspor liderliğini sürdürdü.

SÖZ TARAFTARDA!

İşte Trabzonspor taraftarlarının Karagümrük maçı sonrası görüşleri...

HÜSEYİN ZABUNOĞLU

Biz şampiyon olacağız! Moral bozmak yok, mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Büyük avantajımız var ve bunu idareli kullanıp erkenden noktayı koyacağız. İnancımız tam olsun, yol çetin ama biz de inandık!

ŞÜKRÜ KULEYİN

Hayırdır;Hani bu lig şaibeli idi..! Haksızlığı hak kabul edenlere yazıklar olsun..

MURAT YAVUZ

Son haftalarda ki alınan sonuçların bence sebepleri şunlar olabilir. Sezonun ciddi bir bölümü en yakın takipçimizle aramızdaki puan farkı ve buna bağlı olarak yayıncı kuruluşun iddianın ve borsa tarafının bu sonuçlardan ciddi etkilenmesidir yani alınan sonuçlar bence bilinçli olarak alınmıştır fb ile oynadığımız maç bu konunun bir parçasıdır dikkat edin o maçtan sonra onlara bir özgü en gelmiş ve 2. liğe gelmişlerdir Rize ile oynadığımız maç aslında beraberlik üzerine idi lakin o son anda gelen penaltı işi değiştirmiştir açıkçası içimden geçen bu günki maçında beraberlik olmasıydı ama taraftar tarafım bunu kabullenmemişti. Malum bu aralar yayın konusu görüşülüyor sanırım yayıncı kuruluştan yayın haklarıyla ilgili iyi rakam alınabilmesi için bizim firene basmamız ve geriden gelenlere yakınlaşmamız lazımdı bu zamanda yaşanan sonuçların bence açıklaması bu.

BEKİR KODALAK

Eleştiri hakkımızı saklı tutuyoruz zamanı geldi mi yaparız yapacağız da, Bu şehir bu taraftar bu takım şampiyonluğu hak ediyor olacağız da, Tek bilemediğim şampiyonluğu görmeye ömrümüz yetecek mi onu Allah biliyor! Ölüm sebebimiz olma TRABZONSPOR...!

UĞUR AYDIN

Abdullah Avcı üzerine, Ey Taraftar, Geçen hafta sosyal medyadan koro halinde; Nwakaeme ve Abdulkadir Ömür ‘ün çok kötü olduklarını, yedek bırakılıp ders almaları gerektiğini sizler yazıp çizmediniz mi? Oda sizi dinlemiş, lakin (yanlış yapmış) ilk yarı 11 e almamış, ama 2. Yarı mecburen sahaya sürmüş. Ama görüyorum ki yine eleştiriyorsunuz. Ha Avcının hatası yok mu? Var tabi ki ama bu takımı bu seviyeye getiren de odur. Yusuf Erdoğan yerine Ahmetcan olabilirdi, Conellus’u değilde Djaniny’i çıkarabilirdi,   Kouassi’den de artık daha fazla yararlanmak gerekmez mi? Ama yine de Hoca odur, takdir de onundur. Birde; Empati yapın ; onun yerine kendinizi koyun; siz olsaydınız tarihe geçmek istemezmisiniz? En erken şampiyonluğu ilan etmiş bir takımın hocası olmak istemez miydiniz? Her şeye rağmen Abdullah Hocaya teşekkür ediyorum, bu takıma teşekkür ediyorum. Ama öncelikle bu taraftara teşekkür ediyorum. O sene bu sene ama bu sene rahat rahat oluyoruz derken sancılı olacak gibi duruyor.

MEHMET FINDIKÇI

Yüce Allah’ın intikamı çok acıdır umut verir ama 2010 2011 intakımını alır. Allah’ın izniyle olucaz gerideki o kadar fark varken hayel kurarken biz bu kadar öndeyken neden hayallerimizi yıkıyoruz nasıl kutlama yapacağız onun hesabını yapın büyük Trabzonspor taraftarı.

KAMURAN ÇALIŞ

Madem ki ikinci yarıdaki bol kenar ortalı oyuna dönecektik Cornelius neden kenara geldi.  Bir tane mantıklı sebep söyleyebilir mi bana bu işten anlayanlar.

TOLGA HACIOSMANOĞLU

Bu takım kimi yenecek. 20 puan farktan bile verdik şampiyonluğu. Şampiyonluk yasamış bir Hoca gelmeli acilen. Takımı komple satın kurtarın bizi bu stresten. 

NURETTİN TAFLAN

Trabzonsporlu  futbolcular ve teknik heyet kabak tadı vermeye başladı. Her sene aynı terhane bocalaya bocalaya nereye kadar. 

MUHAMMET DEĞİRMENCİ

Hayatınızda görmediğiniz puanı gördünüz açık ara şampiyonluğa yürüyoruz evet doğru koşmuyoruz yürüyoruz ama bakıyorum da hocaya futbolculara atıp tutanlar var bu takımı onlar getlrdi bu noktaya onlarda bizim kadar istiyor yanar döner olmayın inandık inanıyoruz..

İSAK CEYLAN

5 maç var, puan farkı 13 aman Yarabbi...ne yorumlar ne yorumlar. La siz hakikaten taraftarmısınız. Lig bitmiş ,lig tarihinin en garanti şampiyonluğu yaşanıyor, şampiyonluk bahsi bile ilk yarı itibarı ile kapatılmış, çıkmış hocayı yolda görseniz parçalayacaksınız. Ulan futboldan soğuttunuz be

TURGAY ŞAHİN

Trabzon'un çok bilir kanaat önderleri şehri çok erken şampiyonluk havasına sokunca, ister istemez takımda rehavete kapıldı ve dört maç üst üste puan kaybetti. Futbolda bunlar olağan şeylerdir. Matematiksel olarak
Trabzonspor şampiyondur. Taraftarımızdan talebim şudur. Kutlamalarınızı son maça bırakın, panik yapmayın, takıma ve teknik ekibe destek olmaya devam edin, eleştirmeyin, hakaret eymeyin, akıl vermeyin kafi....

MURAT ZEKİ SOLAK

Camia olarak, sezon başında ki sloganımız olan; O Sene Bu Sene’den. O Hafta Bu Hafta"ya geçiş yaptık. Her takımın iyi-kötü günleri olur. Demleniyoruz. Bu yılın şampiyonu biziz. Keyfini sürelim

TWİTTER YORUMLARI...

İNSTAGRAM YORUMLARI...