Gelecek Partisi Kocaeli'de Trabzonlu Abdulkadir ŞEKER il başkan yardımcısı oldu.

Gelecek Partisi Kocaeli'de İletişimden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı'na 61.com.tr imtiyaz sahibi Abdulkadir ŞEKER getirildi.

Gelecek Partisi Kocaeli'de Trabzonlu Abdulkadir ŞEKER il başkan yardımcısı oldu.
banner1844

Trabzon'un güçlü Haber Sitesi 61.com.tr'nin imtiyaz sahibi Genel Yayın Yönetmeni Abdulkadir ŞEKER ikamet ettiği Kocaeli'de Gelecek Partisi İletiş Başkanı & İl Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Gelecek Partisi Kocaeli'de TNN Medya & 61.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Abdulkadir ŞEKER İletişimden sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. İl kongresini yaptıktan sonra mazbatasını alan Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran sıcağı sıcağına yeni yönetimiyle ilk toplantısıyı yaptı. Kurucu yönetimde yer alan tüm üyelere teşekkür eden başkan Ömer Faruk Başaran, “Her bakımdan zor koşullarda kurulan partimizin bu günlere gelmesinde büyük cesaret örneği gösteren kurucularımızın büyük katkısı oldu. Bizlerle beraber devam eden arkadaşlarımız olduğu gibi yeni katılanlar var. Küçük ama her geçen gün büyüyen bir aileyiz. 

Sadece ülkemizi değil tüm dünyayı etkisi altına alan virüs salgını sürecinde kimsenin beklemediği şekilde teşkilatlanmayı tamamlayıp, altı ilçe ve il kongremizi tamamladık.  Teşkilatlanma konusunda eksik kalan bölgelerimizi de en kısa sürede tamamlayacağız. Bugün görev dağılımı yapıyoruz. İlçe koordinatörlerimizi atayacağız. Artık sürekli sahada olan bir Gelecek Partisi var. Her zaman söylediğim gibi Kocaeli’nin sürpriz partisi biz olacağız. Yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya başlıyoruz” dedi.

banner1778