Maçtan sonra başkan Ertuğrul Doğan hakemlere burası dingonun ahırı değil herkes ayağını denk alsın diye az bile demiş. Ancak muhatap onlar değil hatta hatta federasyon bile değil! Davul onların boynunda, tokmak başkalarının elinde! Bunu ben söylemiyorum istifa eden MHK başkanlarından tutunda hakem hocalarına kadar herkes söylüyor. Duymayanda yoktur. Dün herkes gördü. Bahattin Şimşek ve var hakemi Trabzonspor 'a autt'dan gol attırdılar attırmasına 'da ne böyle bir golü hiçbir Trabzonsporlu'nun midesi kaldırır. Nede ihtiyacı vardır. İtiraz edildiğinde ben gördüm dedi mesele bitti.

Aynı hakem bu sefer durduk yerde Mendy'e iki sarı kart çıkararak oyun dışı bıraktı. Yine itirazlar ama siz anlamazsınız ben gördüm dedi. İşte böyle Sayın Başkan Doğan" tuz kokmaya başlamış yıkasan eriyecek ,yıkamazsan kokuyor. Kurutulması gereken bir bataklığa dönüşmüş " vesselam. Gelelim Bjelica 'ya. Başkanın açıklaması sorulduğunda anlamamış olacak ki işi şehir baskısına getirmiş. Futbolcularla ben bu baskıdan çok rahatsısız deyivermiş.Yoksa bu takımı şaha kaldırırım demek istemiş zahir. Bak kardeşim birbirimizi kandırmaya hiç kalkmayalım.Cüceden yüce olmaz! Korkakları da tarih yazmaz! Oynanan maç sayısı 7 bir o kadar da geçen yıldan var. Takım gittikçe kötüye gidiyor. Ne dersen de bu taraftara yutturamazsın.

Hem sen ne yazık ki ne bu şehri nede bu kulübü hala tanıyamamışsın. Haftalardır aynı hatalarda ısrar ediyorsu n. Yetmezmiş gibi ligin dibinde ki Pendik Spor'a sahayı 'da topu'da vererek %70'lik yaptıkları pasları seyrettirip Trabzonspor gibi bir takımı aşalıyorsun. Bu ucube anlayışı ithal mi ettin yoksa? Baskıya dönersek Trabzonspor bir devrim takımıdır diye efsane futbolcularımızdan sözünü hatırlatayım. "Şayet hedef takımı İseniz başarı için baskı şarttır." Bu sözü ünlü futbolcu Macar Puşkaçdan'da bilirim ve inananlardanım. Hem senin hem de Hatay kepazeliğinden sonra maça gelmeyen taraftarlara ayıptır , kayıptır diyenlere küpe olsun. Bu iş karşılıklıdır azizim formana layık bir oyun çıkartıp,hazan yaprağı gibi sağa sola savrulmayacaksın. Sonra da tribünlere gel diyeceksin . Hepsi budur.