Dün akşam ki lig üçüncülüğü mücadelesinde sezon sonuna ramak kalmasına rağmen her iki takımdan kora kor mücadeleye tanık olurken bu maçtan gol çıkmaz demedim dersem yalan olur!

Ancak DENSWİL'İN kalesine giden topu canhıraş bir gayretle topu çıkardıktan sonra hemen hemen her maçta olduğu gibi Trabzonspor 'un ustaları sahne aldı.

Aşçı Meuiner pişirdi, Visca servis yaptı ve Onuachu yediği dayaklara datakçılara göz yuman hakem Numanoğluna alın bu gol size armağan olsun dercesine jeneriklik gollerinden birini daha atarak gol sayısını 15'e çıkarırken kimbilir veda maçlarına bir çizik daha mı atmış oldu.

Bordo mavililerin ilk yarı diliminde rakibine göre biraz daha yavandı.

Ancak ikinci yarı tersini yeğelediler. Atılan gole yatmayan golü düşünen düşünürken de rakibini önde basarak kontrol ettikleri maçın son çeyrek diliminde Başakşehir 'in önemli bir gol pozisyonunda Uğurcan hata yapmadı.

Akabinde sazı eline alan taraf Trabzonspor 'du. Rakip kaleciyle karşı karşıya kalan FOUNTAS inanılmaz bir golden yararlanamadı.

Diyeceğim odur ki TÜRKİYE KUPA FİNAL 'İ öncesi iyi mücadelesi ile zaman zamanda olsa iyi oyunu azda olsa gollük pozisyonlar ı ile son haftaların en iyi maçını izledim diyebilirim! DARISI KUPA FİNALİNE...