Yeni sezon yeni umutlar, yeni ufuklar , nice şampiyonluklar dileğiyle selâm olsun sizlere sevgili Trabzonsporlular hemen konuya geçmek istiyorum izninizle .

Teknik adamlık dönemlerimde vede hala hazırlık maçlarındaki kötü oyuna dolayısı ile alınan olumsuz sonuçlara pek ehemniyet vermemişimdir. Zira adı üzerinde hazırlık maçları.

Eksiklikleri görüp giderme maçlarıdır.

Ondandır ki bu maçlar süresince ne oluyor hocam diyenleri böyle ikna etmeye çalıştım.

Gelin görün ki dün akşam ki maçın ilk çeyrek diliminde ki oyunu görünce hemde bu pozisyonsuz Sivas karşısında bende ne yalan söyleyeyim acaba demeye başladım ki korkulan olmadı.

Trabzonspor emanet verdiği sazı eline aldı. Peşin peşin birkez daha buradan alkış tutanlara selâm olsun.

Taş atanlar, tekme savuranlar dün akşam boylarının ölçülerini er meydanı olan arena'da aldılar. Aldılar almasına da bu maç boyunca pozisyonu dahi olmayan takımı unutamayacakları tarihi hezimeti tattırmalıydık.

Sivasda'ki maçtan sonra Uğurcan'ın ne alkış tutanı nede taş atanı unutmayıp dediğine taraftarlar unutmamış olacak ki ikinci penaltı'nın Uğurcan tarafından atılmasını istemiştir diye düşünüyorum.Yeri gelmişken penaltı atışı sorunu olan bordo mavili takımın penaltıcısı Uğurcan olmalıdir geçen sezon birkaç yazımda belirtmiştim onuda hatırlatmak istiyorum. Gelelim yeni transferlere Larsen , trenin rayında süzüldüğü gibi kulvarını  müthiş kullanan bu genç takımın yıllardır arzuladığı sağbeke benziyor.

Attığı şık gollede oyununu taçlandırmış oldu. Erenin'de Larsen 'den aşağı kalır tarafı yok oda solbek sorununu çözeceğim diyecek bir oyun sergiledi ancak biraz sinirlerine gem vurmasi lâzim. Trezeguet nazar almasın hırsı kazanma arzusu, tekniği, sürati ile Trabzonspor'un sol kulvarını hallaç pamuğu gibi atabilecek bir oyuncu. Yetmez Uğurcan ve Hamsik'e birer itici güç lâzım. Yani transfer stoperi bilmem yazmaya gerek var mı? Sözün özü kupa moral için ilerisi için çok önemliydi eyvallah ancak Trabzonspor'un rakibine göre dün akşamki oyunu play off için gruplar için asla ölçü sayılmamalı . Aksi takdirde çok üzülürüz çoook şampiyonlukta kutlayanlarin yanında kâr kalmış olur hatırlatayım dedim.