Kopenhag dönüşü Antalya deplasmanının zorlu geçeceği, malumun ilanıydı... Bir de buna kötü zemin ve aşırı sıcaklık da eklenince, zorluk derecesi katmerlendi! Fakat ne bunlar ne de başka bahaneler, 5 gollü mağlubiyetin açıklaması olamaz. 90 dakika boyunca bitmek tükenmez bilmeyen bireysel hataların ise açıklanabilir hiç bir tarafı yok.

Fakat anormal bir maç olduğunun da altını çizelim. Şöyle ki; 2-0'dan 2-2'yi buluyorsunuz, sonra 3-2 yenik duruma düşüyorsunuz, 2 topunuz direkten dönüyor, 2. direk gol olsa maç 3-3'e gelecek ama onun dönüşü maç biranda 5-2'ye geliyor. Evet, böyle anormal bir maçtı...

Buraya kadar ez cümle şu, Trabzonspor ayıp bir oyunla ayıp bir skor elde etti. Evet, bu ayıp bizim ama peki hakemlerin ayıbı... Asla bu skoru hakem üzerinden okumuyorum ama ilk yarıda Hugo'ya, ikinci yarıda Bartra'ya yapılan güreş vari hareketlerin penaltı olmadığını düşünen var mı? Peki, pozisyonlar bu denli netken, hakemler neden es geçti? Ya da asıl soru şu; bu maçın hakemleri bakalım kaç ay dinlendirilecek?

Evet, dönelim Trabzonspor'a... Antalya maçını hem takım unutmalı hemde taraftar... Bu sebeple önümüzde ki Kopenhag maçı, camia için bulunmaz bir Hint Kumaşı! Şampiyonlar Ligi gruplarına kalındığı an 5-2'lik skor hafızalardan tamamen silinir. Bir de üstüne gelecek Galatasaray galibiyeti, Karadeniz Fırtınası'nı yine estirecektir.